RU UA EN

Вход в систему

Забыли пароль? РегистрацияКатегории


Новые публикации

Видео-интервью финалиста проекта "Топ 100. Гордость Украины. Мужчины" Василия Самолюка
17.08.2018
Новости

 Финалист проекта "Топ 100. Гордость Украины. Мужчины" автор монументальных трудов "Научный подход п...

Купить книгу - Анатомия психологии человека
25.06.2018
Продам

Книга, опубликована в формате А5, вес 196 грамм, имеет 91 страницу и содержит пятую часть «Потенциал человека и об...

Купить книгу Научный подход психономии Основы естественной психологии
25.06.2018
Продам

Книга, опубликована в формате А4, весит 1506 грамм, имеет 624 страницы и изложена в пяти частях: Введение, Вступление, И...

Главная :: Блог :: УКРАИНСКАЯ МИРОВАЯ ИНФОРМАЦИОННАЯ СЕТЬ (УМИС)

УКРАИНСКАЯ МИРОВАЯ ИНФОРМАЦИОННАЯ СЕТЬ (УМИС)

Українська світова інформаційна мережа (УСІМ)

 

Новини УСІМ

 

Самоорганізовані Українські громади в Україні та за кордоном створили чимало україномовних засобів масової інформації для  висвітлення свого громадського та всього українського суспільного життя.

Прикладом самоорганізованої суспільної інформаційної системи є Українська світова інформаційна мережа (УСІМ). Засновано її 2006 року на базі Всеукраїнської громадської організації «Українська Взаємодопомога» (ВГО «УВ») та Міжнародної громадської організації українців «Четверта Хвиля» (МГОУ «ЧХ»).

УСІМ не організовує й не координує роботи українських ЗМІ, а лише сприяє системному поширенню правдивої інформації українського спрямування. УСІМ акумулює інформацію з українських ЗМІ та від індивідуальних дописувачів в Україні й за кордоном, систематизує її та розсилає свої регулярні щотижневі інформаційні випуски – «Новини УСІМ» по Україні та всіх країнах проживання українців. Систематизовану інформацію УСІМ далі поширюють українські засоби масової інформації (друковані й електронні видання, радіо- й телеканали).  

Так у системі УСІМ склалось інформаційне поле, яке відображає прагнення громадян України та закордонних українців долучитися до цілісного культурно-соціального розвитку свого народу та організації системи суспільного ладу.

Журналісти й дописувачі докладають чимало зусиль, аби УСІМ як системна мережа надавала правдиву інформацію про Україну й українців усім – нашим співвітчизникам та іноземним прихильникам України. 

 Значною мірою УСІМ функціонує завдяки  систематичному надходженню інформації від українських видавців, журналістів, дописувачів із різних країн та завдяки наполегливим зусиллям громадських організацій, які систематично повідомляють про суспільне життя в Україні й українському середовищі за кордоном.

Для оперативного створення якісного інформаційного продукту УСІМ старається використовувати переваги інтерактивності: можливості  побачити подію, почути виступи, взяти участь у форумах та скайп-конференціях.

УСІМ відновлює регулярні інформаційні випуски, які систематично виходили з 2006 по 2011 рік.

Тож запрошуємо всіх українців і прихильників України до активного обміну правдивою інформацією про події в Україні й у світі. Так ми розвиваємо цілісне українське інформаційне поле в загальносвітовій інформаційній мережі як основу культурно-соціального саморозвитку Українського світу.

 

 

Редакційна рада УСІМ

 

«Українська Взаємодопомога» Всеукраинская общественная организация

14.07.2014 11:30:10
Просмотрено: 1212

Комментариев: 0

«Четверта хвиля» Международная общественная организация украинцев

11.07.2014 11:21:24
Просмотрено: 855

Комментариев: 0

Рекомендовано


Популярно


Партнеры