RU UA EN

Вхід в систему

Забули пароль? Реєстрація

  

Категорії


Нові публікації

Видео-інтерв'ю фіналіста проекту "Топ 100. Гордость Украини. Мужчины" Василя Самолюка
17.08.2018
Новини

Фіналіст проекту "Топ 100. Гордость України. Мужчины" автор монументальних праць "Науковий підхід психоно...

Купити книгу - Анатомія психології людини
25.06.2018
Продам

Василь Самолюк. Анатомія психології людини В основі книжки п'ята частина праці «Науковий підхід психономії. ...

Купити книгу Науковий підхід психономії Основи природної психології
25.06.2018
Продам

Василь Самолюк Науковий підхід психономії Основи природної психології   Ця новітня наукова розробка системи п...

Главная :: Блог :: Наука Психономія :: Стихії Зодіаку і темпераменти психології

Стихії Зодіаку і темпераменти психології

04.01.2012
Переглянуто: 59226

У культурах віросповідань знаходиться початок сучасної науки психології. Років триста тому в існуючих країнах релігії займалися освітніми процесами, і психологія тоді була, але мала іншу назву, свою термінологію та інші цілі.

Вчений світ перебудувався в своїх орієнтирах і сьогодні ієрархії жерців і священиків перейменувалися в професорів і академіків. Сьогодні сучасні вчені фундаментально грунтуються на пріоритет матерій, і після - на взаємодію їх між собою. Як існуюча матерія, так і психологія володіють безпосередніми законами, які перетинаються в стихіях природи навколишнього середовища, які людство окультурювати тисячоліттями.

Астрологія одна з древніх наук, яка збереглася до наших часів. У даній науці значна частина знань втрачена, але і при неповному змісті астрологія являє собою вагоме джерело інформації про природному психологічному устрої людини і суспільства.

Вагома ймовірність того, що астрологія являє собою основу існуючої науки психології. Як астрологія, так і психологія володіє структурної інформацією зі стандартів, систематизирующих психологічні властивості і здібності поведінки людини. Астрологічний мова викладу мало ясний і зрозумілий сучасній людині, так як суспільство розвивається у своїй термінології і стандартизації. Сьогодні астрологію замінила наука психологія, в якій збережено або замінені деякі принципи і закони з астрології. Темпераменти психології вважаються вродженими властивостями в характерах людей. У психології темперамент людини визначають тестовим обчисленням, а в астрології - по номіналах його часу народження. Темперамент психології присвоюється людині стихією сузір'я Зодіаку. Як стихії Зодіаку, так і темпераменти психології взаємодоповнюють один одного і пояснюють одні й ті ж вроджені властивості психологічної активності людини. На основі даного визначення ми проведемо паралелі між стихіями Зодіаку і темпераментами психології.

Чотири стихії Зодіаку і чотири темпераменти психології шикуються в природну ієрархію по вертикальному напрямку. Природа нашої Землі являє собою будова об'єднань чотирьох стихій Зодіаку, яке ми порівняємо з двох поверховим будинком.

Фундаментом в Зодіаку є стихія Землі, яка складається з трьох сузір'їв Зодіаку: Козерога, Діви і Тельця. У людей даних сузір'їв вроджений темперамент меланхоліка, який проявляється в їх методах поведінки і взаємовідносини в суспільстві.

Меланхолік. Даний індивідуум легкоуразливими, нерішучий, часто проявляє підвищену вимогливість до себе і до інших. За підтримки суспільства, меланхолік здатний досягати високих показників у творчій роботі. Він захоплений своїм емоційним настроєм або своєї удаваністю. З причин невдач у нього знижується реакція до повної загальмованості і непрацездатності. Меланхолік не демонструє свою волю або свою особисту ініціативу веління. Йому доводиться виконувати веління вольових настанов, освітлень або тисків інших індивідуумів. Люди меланхолійного складу характеру формують відносини з людьми, в яких взаємодіючі підштовхують їх до виконання узгоджених завдань. Таким способом вони вбирають вольову ініціативу взаємодіючих людей, при цьому здатні виглядати з боку на багато вольовими, ніж навколишні люди. Меланхолік принциповий у подробицях.


Першим поверхом в Зодіаку є стихія Води, яка складається з трьох сузір'їв Зодіаку: Рак, Риби і Скорпіон. У людей даних сузір'їв вроджений темперамент флегматика, який проявляється в їх методах поведінки і взаємовідносини в суспільстві.

Флегматик. Даний індивідуум поступово перемикається в вольових взаємодіях. У нього невеликий потенціал вольових сил, тому при зіткненні з більш вольовими особистостями, через певний час поступається. Флегматика можна порівняти з резервуаром води, який швидко не закипає або швидко не замерзає. Люди флегматичного темпераменту всякі події пропускають через детальну логіку свого мислення та уяви. Через це можуть здаватися з боку взаємодіючих людей особистостями, повільно вникати в поточні події обставин. Таке відбувається тоді, коли вони стикаються з новою інформацією або подіями. У освоєної інформації флегматики здатні миттєво реагувати в подіях обставин і у відносинах з людьми. Флегматик логічний у подробицях.

Другим поверхом в Зодіаку є стихія Вогню, яка складається з трьох сузір'їв Зодіаку: Овна, Стрільця й Лева. У людей даних сузір'їв вроджений темперамент холерика, який проявляється в їх методах поведінки і взаємовідносини в суспільстві.

Холерик. Прагне у всьому і скрізь повелівати, робити те, що подобається або хочеться. Відповідно, холерик схильний емоційно вибухати в суспільстві, пригнічуючи цим волю інших. Люди холеричного темпераменту намагаються дуже швидко виконувати свої завдання, бажання і можливості, при цьому входячи в фанатичне стан. У них особлива здатність порушувати у собі вольовий потенціал, за допомогою якого вони самореалізовуватися. Холерики схили домагатися в житті багато чого з допомогою своєї сили волі і тиску нею на конкуруючих і взаємодіючих людей. Холеричний темперамент в характері людини виявляється миттєвої запальністю і реакцією гніву або ініціативи. Людина з темпераментом холерика схильний практично у всьому застосовувати рясні, вольові зусилля. Холерик, вловивши мета, при всякій нагоді намагається її досягти, просуваючись крізь суспільство, як через тунель, що веде до його мети. Холерик принциповий узагальнено.

Дахом в Зодіаку є стихія Повітря, яка складається з трьох сузір'їв Зодіаку: Терезів, Близнюків і Водолія. У людей даних сузір'їв вроджений темперамент сангвініка, який проявляється в їх методах поведінки і взаємовідносини в суспільстві.

Сангвінік. Йому доводиться весь час розраховувати свій вольовий потенціал, щоб не втратити ні грама зі своїх вольових сил. Він глобально все прораховує і взаємопов'язувати, тому всякі ресурси йому дороги, незалежно великі вони або маленькі. Сангвінік обачливо вольовий, він здатний при необхідності і вигоді вести себе як холерик або Меланхолік, також як і Флегматик. Сангвінік здатний підстроїтися під атмосферу порядків середовища самореалізації. Без вигоди даними людям складно зрушити з місця, вони всяке своє зусилля схили примножувати. Для Сангвініків важлива швидкість їхнього розуміння, в силу якої вони намагаються не відволікатися подробицями почуттів. Тому людина темпераменту Сангвініка здатний ігнорувати свої і чужі почуття, перебудовуючи відносини в прагматичну площину логіки спілкування. Сангвінік логічний узагальнено.

Темпераменти психології являють собою інформацію вроджених властивостей характеру індивідуумів людей, які присвоюються тестуванням, а в Зодіаку - стихією сузір'я.

У сучасній психології стихії відображені в чотири темпераменти, які розкривають інформацію про психологічному устрої людини, його загального психологічного настрою.

Стихійність проблискує в людині, як тваринний інстинкт, проявляючись певним темпераментом у психології. Людині необхідно окультурювати свій стихійний потенціал, а після можна освоювати нові джерела.

Автор: Самолюк Василь Леонідоовіч. Коментарі

16.06.2013 19:31
Вика

Прикольно, проспект ребята=-O много совпадений!!!
31.07.2013 23:59
Britney Spears)

А ведь действительно многое сходится) И не только про льва, я сама лев:) Читала про всех, кого вспоминала, совпадение минимум на 70%) Вообщем, мне понравилось) Развернуто, открыто, легко и понятно!)
03.09.2014 09:52
Цефей

Я обнаружил, что в следствии кармы человека может может быть неправильно интерпретирован темперамент. Если карма отрицательная, то она запрещает проявляться человеку некоторым образам. В этом случае определение темперамента и стихии духа может пойти неправильно. Следует сначала определить есть ли влияние кармы на соответствующее поведение.
23.05.2017 18:43
John Ikot

I am a psychology Major, a Scorpio and definitely Melancholy!. So I am a bit confused with the categorization of scorpio under phlegmatic here.


Додавання коментаря

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail:
Текст коментаря: *

 * - поля обов'язкові до заповнення.

Рекомендовано


Популярно


Партнери