RU UA EN

Вхід в систему

Забули пароль? Реєстрація

  

Категорії


Нові публікації

Видео-інтерв'ю фіналіста проекту "Топ 100. Гордость Украини. Мужчины" Василя Самолюка
17.08.2018
Новини

Фіналіст проекту "Топ 100. Гордость України. Мужчины" автор монументальних праць "Науковий підхід психоно...

Купити книгу - Анатомія психології людини
25.06.2018
Продам

Василь Самолюк. Анатомія психології людини В основі книжки п'ята частина праці «Науковий підхід психономії. ...

Купити книгу Науковий підхід психономії Основи природної психології
25.06.2018
Продам

Василь Самолюк Науковий підхід психономії Основи природної психології   Ця новітня наукова розробка системи п...

Главная :: Блог :: Наука Психономія :: Знак Зодіаку Козеріг і його властивості в людині

Знак Зодіаку Козеріг і його властивості в людині

12.03.2012
Переглянуто: 48368

 22.12-20.01 Інтелектуальний рівень № 1. Люди, які народилися під час впливу знака Зодіаку Козерога, володіє перша інтелектуальним рівнем. Даний чоловік з юного віку від початку свого усвідомлення життя відноситься до всього особливо чутливо. Він пропускає через себе всі події, які відбуваються з ним і навколо нього. Таке ставлення людини під знаком Козерога залучає його в надмірні навантаження, він швидко виснажується у багатьох задачах від докладного сприйняття життя.

Робочі сили: Знак Козерога схиляє людину бути виконавцем завдання і до особистої участі в робочих виконавчих процесах.

Пішак: Системність поведінки людини можна порівнювати з фігурами шахів. Знак Козерога можна прирівняти до пішки. У поведінці людини також як і у пішаки з досвідом відносин відкриваються можливості перевтілення в будь-яку фігуру, крім короля. Людина, народжена під знаком Козерога, щирий і відкритий у відносинах. Дані якості затягують його на передову подій в обставинах і ставлять в різносторонній ризик, який не може дозволити собі король.

Принциповість в подробицях: Козеріг схильний бути дріб'язковим, він часто загострює свою увагу на подробицях, які можуть бути некорисними або нічого незначущий у відносинах, але в цей же час, пропускаючи мимо своєї уваги щось більше і чудово цінне для нього.

Атмосферна залежність: Людина під знаком Зодіаку Козерога схильний легко вливатися в настрої різних товариств. Він занадто чутливо ставиться до настрою оточуючих людей, схиляючись у навивають атмосферу суспільства.

Можливість: Увага Козерога спрямоване на визначення існуючих можливостей в обставинах, даний людина використовує для своєї самореалізації проявлені можливості у відносинах з людьми і в середовищі проживання.

Права: Люди під знаком Козерога оцінюють свої можливості і можливості інших людей за поточними прав. Козеріг намагається у всякій справі визначити у кого які права, і за допомогою прав оцінює свої або чужі можливості.

Поточні умови: Знак Козерога розпорядженні людини розраховувати у своїй самореалізації на поточні умови і не відволікатися на неіснуючі. Захоплення Козерога теорією виснажує його практичність і самостійність.

Відповідальність: Козеріг схильний поступатися ініціативу взаємодіючим, таким чином автоматично перекидаючи відповідальність на ініціативну людину. Даний людина часто здатний брати участь у відносинах виконавцем реалізують завдання, поступаючись організаторські функції взаємодіючим людям.

Недовіра реальності: Людина під знаком Зодіаку Козерога не завжди психологічно готовий до реальності подій у відносинах з людьми або обставин навколишнього середовища. Він схильний іноді ігнорувати реальні суперечності людей або свій збиток від супутніх подій. Детальніше ...

1-Козеріг 2-Діва 3-Телець 4-Рак 5-Риби 6-Скорпіон 7-Овен 8-Стрілець 9-Лев 10-Терези 11-Близнюки 12-Водолій

Далі ...

Автор тексту: Самолюк Василь Леонідович.


Закони знаків Зодіаку, їх природна психологія ... . ...

Карта знаків Зодіаку і східних символів, їх рівні ... . ...Коментарі

18.05.2015 13:22
роза

Норм


Додавання коментаря

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail:
Текст коментаря: *

 * - поля обов'язкові до заповнення.

Рекомендовано


Популярно


Партнери