RU UA EN

Вхід в систему

Забули пароль? Реєстрація

  

Категорії


Нові публікації

Видео-інтерв'ю фіналіста проекту "Топ 100. Гордость Украини. Мужчины" Василя Самолюка
17.08.2018
Новини

Фіналіст проекту "Топ 100. Гордость України. Мужчины" автор монументальних праць "Науковий підхід психоно...

Купити книгу - Анатомія психології людини
25.06.2018
Продам

Василь Самолюк. Анатомія психології людини В основі книжки п'ята частина праці «Науковий підхід психономії. ...

Купити книгу Науковий підхід психономії Основи природної психології
25.06.2018
Продам

Василь Самолюк Науковий підхід психономії Основи природної психології   Ця новітня наукова розробка системи п...

Главная :: Блог :: Наука Психономія :: Знак Зодіаку Тілець і його властивості в людині

Знак Зодіаку Тілець і його властивості в людині

13.03.2012
Переглянуто: 53133

20.04-20.05 Інтелектуальний рівень № 3: Люди, які народилися під час впливу знака Зодіаку Тельця, володіє третім інтелектуальним рівнем. Даний чоловік з юного віку від початку свого усвідомлення життя відноситься до всього особливо чутливо. Він пропускає через себе всі події, які відбуваються з ним і навколо нього. Таке ставлення людини під знаком Тельця залучає його в надмірні навантаження, він швидко виснажується у багатьох задачах від свого докладного сприйняття життя.

Робочі сили: Знак Тельця схиляє людину бути виконавцем завдання і до особистої участі в робочих виконавчих процесах.

Білий король: Системність поведінки людини можна порівнювати з фігурами шахів. Знак Тельця можна прирівняти до білого королю. У поведінці людини властивості білого короля проявляються в умінні створювати навколо себе юрбу і маніпулювати нею, для своєї невразливості. Людина під знаком Тельця щирий і відкритий у відносинах. Дані якості затягують його на передову подій в обставинах і ставлять в різносторонній ризик.

Принциповість в подробицях: Людина, народжена під знаком Зодіаку Тельця схильний бути дріб'язковим, він часто загострює свою увагу на подробицях, які можуть бути некорисними або нічого незначущий у відносинах, але в цей же час, пропускаючи мимо своєї уваги щось більше і чудово цінне для нього.

Атмосферний опір: Телець схильний заперечувати позиції взаємодіючих людей, бачачи в них різнобічних конкурентів. Він занадто чутливо ставиться до настрою оточуючих людей, через це може бути скутим.

Вимушеність: Увага Тельця направлено на людей і причини, що змушують його вступати за порядкам попередніх зобов'язань.

Зобов'язання: Люди знаку Зодіаку Тельця оцінюють свої зобов'язання і зобов'язання інших людей як закони. Телець намагається у всякій справі визначити, хто і які бере на себе зобов'язання. Для Тельця зобов'язання є паличкою-винуждалочкой.

Закон: Знак Зодіаку Тельця розпорядженні людини розраховувати у своїй самореалізації на існуючі правила і закони, які грунтуються на існуючі зобов'язання. Захоплення Тельця теорією виснажує його практичність і самостійність.

Відповідальність інших: Людина, народжена під знаком Зодіаку Тельця, схильний поступатися ініціативу взаємодіючим, таким чином автоматично перекидаючи відповідальність на ініціативну людину. Телець часто здатний брати участь у відносинах виконавцем реалізують завдання, поступаючись організаторські функції взаємодіючим людям.

Недовіра реальності: Людина знака Зодіаку Тельця психологічно не завжди готовий до реальності подій у відносинах з людьми або обставин навколишнього середовища. Він схильний іноді ігнорувати реальні суперечності людей або свій збиток від супутніх собитій.Подробней ...

1-Козеріг 2-Діва 3-Телець 4-Рак 5-Риби 6-Скорпіон 7-Овен 8-Стрілець 9-Лев 10-Терези 11-Близнюки 12-Водолій

Далі ...

Автор: Самолюк Василь Леонідович.

Закони знаків Зодіаку, їх природна психологія ... . ...

Карта знаків Зодіаку і східних символів, їх рівні ... . ... Коментарі

02.07.2013 19:03
Днис

невероятно но факт


Додавання коментаря

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail:
Текст коментаря: *

 * - поля обов'язкові до заповнення.

Рекомендовано


Популярно


Партнери