RU UA EN

Вхід в систему

Забули пароль? Реєстрація

  

Категорії


Нові публікації

Видео-інтерв'ю фіналіста проекту "Топ 100. Гордость Украини. Мужчины" Василя Самолюка
17.08.2018
Новини

Фіналіст проекту "Топ 100. Гордость України. Мужчины" автор монументальних праць "Науковий підхід психоно...

Купити книгу - Анатомія психології людини
25.06.2018
Продам

Василь Самолюк. Анатомія психології людини В основі книжки п'ята частина праці «Науковий підхід психономії. ...

Купити книгу Науковий підхід психономії Основи природної психології
25.06.2018
Продам

Василь Самолюк Науковий підхід психономії Основи природної психології   Ця новітня наукова розробка системи п...

Главная :: Блог :: Наука Психономія :: Знаки Зодіаку і їх символи

Знаки Зодіаку і їх символи

18.12.2011
Переглянуто: 90980

Сузір'я Зодіаку володіють як своїми символами, так і своїми знаками. З символами Зодіаку ми часто зустрічаємося в багатьох джерелах науки астрології. В астрології символи зодіаку являють собою значки, які символізують певні властивості матерії в просторі та часі по відношенню нашої планети. Символи Зодіаку присвоєні певним сузір'ях, розташованим в далекому Космосі і наші прабатьки передали нам ряд знань про вплив небесних світил на нашу психологію.

Про знаки Зодіаку суспільство знає менше, так як плутає їх з символами, які належать сузір'ях, що знаходяться на небі. При цьому символи і знаки Зодіаку існують паралельно і взаємно доповнюють собою істини, закладені в Зодіаку.

Кожен з нас може погодитися, що на небі переважають одні закони життя, а на Землі інші. Таким чином, знаки Зодіаку являють собою земну системність, яка симетрична небесним символам. Різниця символів Зодіаку з його знаками полягає в їх послідовності!

У відомому колі сузір'їв Зодіаку символ «Овна» перший, а символ сузір'я «Риби» заключающій.У знаків Зодіаку пряма лінія вертикалі, в якій знак сузір'я «Козерога» перший, а знак сузір'я «Водолія» укладає. Така різниця існує через точки, з якої починається відлік сузір'їв. Символи Зодіаку починаються з сузір'їв на небі і там замикають своє коло, а знаки Зодіаку обчислюються з центру ядра Землі і замикаються хмарами на небі і озоновим шаром. Знаки Зодіаку відповідають за вертикальні закони природи Землі і суспільства. Кожному знаку Зодіаку властива арабська цифра від одного до дванадцяти і ці цифри являють собою справжні знаки і значення Зодіаку.

Нам слажівается іноді зустрічатися з науковими підходами у вигляді науки «Нумерологія» і в даних джерелах часто помічаємо правдиву інформацію про значення цифр у житті людини. Але вичерпних знань ми не отримуємо і не можемо за допомогою отриманих знань з нумерології що то міняти або впливати на свою психологію життя. Причина слабких можливостей нумерології в тому, що у всякій справі недоробки не дозволять досягти досконалого професіоналізму.

В нумерології застосовують десять знаків (цифр) це: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,0.

Можливо перші люди, які побачили дванадцять знаків у вигляді цифр і порахували, що після дев'ятого знака починається повтор. Сенс цифр розділений і неповторний у дванадцяти знаках, які втілюють дванадцять різниць, з яких складається час і простір. Зодіак являє собою науку про час і вплив його на простір і психологію людей.


У науці психономії створена елементарна таблиця, в якій значення цифр розкладено по дванадцяти поличках, сузір'ям Зодіаку, східним символам річного впливу і різницям властивостей годин у добі.

В елементарній таблиці науки психономії:

Перший знак належить сузір'ю Козерога - це цифра «1». У природі нашої планети цифра один представляє собою «центр ядра Землі, вулканічні стрижні, гори». У людині, який народився під знаком сузір'я Козерога, проявляється певна властивість характеру, яке звучить так: «твердість переконаності». Дані люди особливо тверді у своїх переконаннях.

Детальніше ...

Другий знак належить сузір'ю Діви - це цифра «2». У природі нашої планети цифру два являє собою «надра Землі», які невинно знаходяться під землею. У людині, який народився під знаком сузір'я Діви, проявляється певна властивість характеру, яке звучить так: «прудкість - напруженість нервів». У даних людей особливо напружена нервова система і їхнє самолюбство.

Детальніше ...

Третій знак належить сузір'ю Тельця - це цифра «3». У природі нашої планети цифра три представляють собою «родючий шар землі, бактерії і рослини». У людині, який народився під знаком сузір'я Тельця, проявляється певна властивість характеру, яке звучить так: «завзятість комплексів». У даних людей особливо скуте настрій, який проявляється комплексом страхів за себе.

Детальніше ...

Четвертий знак належить сузір'ю Рак - це цифра «4». У природі нашої планети Цифра чотири являє собою «дно водойм, поєднання води з землею, комах». У людині, який народився під знаком сузір'я Рак, проявляється певна властивість характеру, яке звучить так: «цікавість слухання». У даного людини особливо розвинена уява, що реагує на звуки і інтонацію. Ця людина через вникання в інтонацію отримує масу додаткової інформації, недосказане співрозмовниками.

Детальніше ...

П'ятий знак належить сузір'ю Риби - це цифра «5». У природі нашої планети цифра п'ять являє собою «циркуляцію води, протягом (холодне, гаряче)». У людині, який народився під знаком сузір'я Риби, проявляється певна властивість характеру, яке звучить так: «слизькість слова». У даних людей особливі здібності проявляються маніпуляцією словами в спілкуванні. Вони легко перекручують слова і сенс діалогів, при цьому цитують чужі думки авторів, яких, при необхідності, використовують як громовідвід.

Детальніше ...

Шостий знак належить сузір'ю Скорпіона - це цифра «6». У природі нашої планети цифра шість являє собою «поверхневий натяг води, хвилі, дзеркальність». У людині, який народився під знаком сузір'я Скорпіона, проявляється певна властивість характеру, яке звучить так: «агресивність інтонації». У даних людей особливі здібності проявляються в їх агресивної інтонації, залучає увагу оточуючих людей. Їх вишукана виразність у словах коливає нервові системи людей, як струни музичних інструментів.

Детальніше ...

Сьомий знак належить сузір'ю Овна - це цифра «7». У природі нашої планети цифра сім являє собою «спектр інфрачервоного світла (тепло вище 0)». У людині, який народився під знаком сузір'я Овна, проявляється певна властивість характеру, яке звучить так: «холоднокровність бажання». Вони фанатично поступаються своїм звичаям і при перешкоді стають більш пристрасними в бажаному.

Детальніше ...

Восьмий знак належить сузір'ю Стрільця - це цифра «8». У природі нашої планети цифра вісім являє собою «спектр ультрафіолетового світла, денне світло, веселку». У людині, який народився під знаком сузір'я Стрільця, проявляється певна властивість характеру, яке звучить так: «грайливість - підігравати бажаннями». Вони професійно вміють підігравати в чужих бажаннях, цим зближуючи і розташовуючи до себе взаємодіючих людей.

Детальніше ...

Дев'ятий знак належить сузір'ю Лева - це цифра «9». У природі нашої планети Цифра дев'ять являє собою «магнітне поле Землі і Космосу». У людині, який народився під знаком сузір'я Лева, проявляється певна властивість характеру, яке звучить так: «гордість вражень». Дані люди схильні згадувати історії зі свого досвіду, в яких себе підносять.

Детальніше ...

Десятий знак належить сузір'ю Терезів - це цифра «10». У природі нашої планети цифра десять являє собою «Космічний холод, сніг, град, дощ». У людині, який народився під знаком сузір'я Терезів, проявляється певна властивість характеру, яке звучить так: «здатність порівнювати». У даних людей проявляються особливі здібності порівнювати і зважувати різницю потенціалів, смислів та інших значень, в яких є протилежність.

Детальніше ...

Одинадцятий знак належить сузір'я Близнюків - це цифра «11». У природі нашої планети цифра одинадцять являє собою «вітер, холодний, теплий, вологий і сухий». У людині, який народився під знаком сузір'я Близнюків, проявляється певна властивість характеру, яке звучать так: «хитрість - уникнути труднощів». У даних людей проявляються особливі здібності у мудрому избегании багатьох труднощів, при цьому вони досягають більших результатів, ніж многотрудящіеся люди.

Детальніше ...

Дванадцятий знак належить сузір'ю Водолія - ??це цифра «12». У природі нашої планети цифра дванадцять являє собою «хмари на небі, озоновий шар, грім і блискавку». У людині, який народився під знаком сузір'я Водолія, проявляється певна властивість характеру, яке звучить так: «диктаторство - створення труднощів». У даних людей особливі здібності проявляються в диктаторстві і байдужому ставленні до людей, в силу цього вони створюють собі і взаємодіючим труднощі. У їх логічності слів і думок все дуже просто, а в справі їх теорії часто неможливо подужати і наполові-ну. Тому у них багато починань, які не закінчені і поглинули масу сил і ресурсів.

Детальніше ...

Ви ознайомилися з деякою інформацією, яку несуть собою знаки Зодіаку. Вони формують собою закони вертикалі нашої планети і дозволяють конструктивно розглянути дані властивості і в психології людини. Знаки являють собою визначеності інформації, а символи - прапор і образ.
Суспільство давно користується символами Зодіаку і тепер настав час почати користуватися знаками, які значно точніше розкривають конструкцію психології людини і його можливостей для особистого розвитку та удосконалення.

Автор: Самолюк Василь Леонідович. Коментарі

12.11.2016 02:53
Валера

Как это так, если первый знак Зодиака - Овен!!!


Додавання коментаря

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail:
Текст коментаря: *

 * - поля обов'язкові до заповнення.

Рекомендовано


Популярно


Партнери