RU UA EN

Вхід в систему

Забули пароль? Реєстрація

  

Категорії


Нові публікації

Видео-інтерв'ю фіналіста проекту "Топ 100. Гордость Украини. Мужчины" Василя Самолюка
17.08.2018
Новини

Фіналіст проекту "Топ 100. Гордость України. Мужчины" автор монументальних праць "Науковий підхід психоно...

Купити книгу - Анатомія психології людини
25.06.2018
Продам

Василь Самолюк. Анатомія психології людини В основі книжки п'ята частина праці «Науковий підхід психономії. ...

Купити книгу Науковий підхід психономії Основи природної психології
25.06.2018
Продам

Василь Самолюк Науковий підхід психономії Основи природної психології   Ця новітня наукова розробка системи п...

Главная :: Блог :: Новини

Новини

www.psychonomy.com.ua 

Видео-інтерв'ю фіналіста проекту "Топ 100. Гордость Украини. Мужчины" Василя Самолюка

17.08.2018
Переглянуто: 7541
Категорія: Новини

Фіналіст проекту "Топ 100. Гордость України. Мужчины" автор монументальних праць "Науковий підхід психономів", "Основи природної психології", "Анатомія психології людини" Василь Самолюк. Переглянути відео......

Коментарів: 0

Книги по психономії - кава 19.06.2018 о 16.00 Україна, м. Одесса, «Будинок вчених»

15.06.2018
Переглянуто: 2787
Категорія: Новини

У місті Одеса 19.06.2018 о 16.00 в «Будинку вчених» одеської громадськості будуть презентовані книги «Науковий підхід психономії Основи природної психології» і «Анатомія психології людини». Тим, хто цікавиться дізнатися побільше про можливості і здібності людини, а також бажаючим придбати книгу з ефективними інструментами технологій природної психології, ласкаво просимо на наш захід!

Коментарів: 0

Презентація книг 6.06.2018 «Науковий підхід психономії Основи природної психології» і «Анатомія психології людини»

15.06.2018
Переглянуто: 2901
Категорія: Новини

 Шостого червня були презентовані дві книги: «Науковий підхід психономії Основи природної психології» і «Анатомія психології людини» в Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України та на ТК Одеси ГЛАС.

Коментарів: 0

18 грудня - Міжнародний день мігрантів

08.01.2016
Переглянуто: 6367
Категорія: Новини

Загострення міграційної кризи у Європі, зміна міграційної політики європейських держав.

Коментарів: 0

Агресія Росії змушує невідкладно написати й прийняти нову Конституцію України - Шокало

30.03.2014
Переглянуто: 6642
Категорія: Новини

Коментарів: 0

Духовно-інтелектуальний центр

17.09.2012
Переглянуто: 5271
Категорія: Новини

Духовні та інтелектуальні властивості і здібності людини характеризують розвиненість людської особистості. Як прийнято розуміти суспільством, духовність пов'язана з Богом і надприродними проявами сили в житті людей, а інтелектуальність - з точними прагматичними і гуманітарними науками. В даний час ми здатні знати або чути про існування окремих духовних центрах та окремих інтелектуальних центрах. Щоб об'єднати два різних напрямки, пов'язаних з розвитком людини і суспільства, необхідні знання, які повинні бути практичні в повсякденному житті людини і посильні при навчанні. Наука психономія, української версії, володіє необхідними матеріалами для створення такого центру. Поки в світі немає такого об'єднання, щоб можна було його охарактеризувати «Духовно-інтелектуальним центром»! Тому при зацікавленості української громадськості та офіційних властей є можливість стати першою країною, яка може стати засновником такого грандіозного об'єднання. «Духовно-інтелектуальний центр» може бути створеним на призначеній для цього території і володіти спеціальними будівлями та спорудами, які своїми формами та іншими властивостями супроводжували б підвищенню різнобічного розвитку людини. Україна своєю багатогранністю розвитку культур століттями перепліталася з іншими народами і дозріла до того моменту і права, щоб створити основу цілісності культур і віросповідань. Наука психономія була презентована на міжнародному форумі бізнесменів України в 2007 році в місті Києві, в «Українському Домі». На презентації була показана карта людських здібностей і можливостей - «Елементарна таблиця науки психономії». Під час короткої презентації було відзначено, що дані технології високоефективні в бізнесі, за допомогою них підвищується дохід підприємств від 35% і вище. Також було відзначено, що на основі технологій науки психономії планується створити в Україні «Духовно-інтелектуальний центр» міжнародного масштабу. На озвучені плани присутні делегати і гості відреагували бурхливими оплесками. На території України знаходиться географічний центр Європи, про який не особливо замислюються українці, можливо, через те, що від цього центру не відчувають прямий користі чи шкоди. Від «Духовно інтелектуального центру» користь може бути багатьом українцям і гостям нашої країни, так як центр планується використовувати в напрямку освіти, в напрямку реабілітації громадян і в напрямі відпочинку від повсякденної суєти. Ідея створення «Духовно-інтелектуального центру» є незаповненою нішею в міжнародному просторі і Україна здатна стати першою державою, за яким можуть наслідувати в цьому напрямку інші країни. Поки такого змісту центр існує в інтернеті, він створений громадянами України і продовжує розвиватися до свого географічного прояви. Ви також володієте можливістю взяти участь в організаційних питаннях або в матеріальній підтримці. Далі ... Автор: Самолюк Василь Леонідович. 

Коментарів: 0

Інформаційні продукти українців

16.09.2012
Переглянуто: 4587
Категорія: Новини

Кожна людина прагне займатися посильними завданнями, створюючи блага різного виду і прояви. Проект психономія поки тільки в інтернеті являє собою «Духовно-інтелектуальний центр», який призначений для розвитку особистості людини незалежно від її національності або країни проживання. Стратегічно проект психономія називається: «Інформаційні продукти українців для народів Світу!». З тієї частини інформації проекту, яка опублікована на цьому та інших сайтах, Ви можете оцінити розмах і цілі проекту психономія. У багатьох матеріалах психономії Ви можете помітити неперевершені позиції точності істин нашого життя, людських здібностей і можливостей. Багато українців і громадяни України створювали і створюють плоди, які шановані світовою громадськістю. Ви володієте можливістю своєю участю підтримати проект, щоб суспільства світу дізналися про даних знаннях і в міру необхідності могли ними користуватися. Матеріальна допомога необхідна проектом для рекламної роботи, для перекладу матеріалів на іноземні мови, а також для оплати праці беруть участь у проекті фахівців (програмістів). Українці й мешканці інших країн, Ви можете зробити добровільні пожертвування на зазначений рахунок Приватбанку України 6762462039866998 або гаманці WebMoney R313933682739, E354287014474, U203070771160, Z250379466193. Ваша допомога в будь-яких розмірах є цінністю, яку потребує цей проект. Тому Ви володієте можливістю взяти участь у допомозі розвитку проекту «Інформаційні продукти українців для народів Світу!» Різними способами прямо сьогодні, зараз або завтра. Ми, організатори проекту, заздалегідь дякуємо Вам за розташування Вашого розуміння і почуття серця прийняти своє посильну участь у грандіозному проекті громадян України. 

Коментарів: 0

Ізраїль - назва статусу розвитку людини-суспільства

18.05.2012
Переглянуто: 5558
Категорія: Новини

Святі Писання тлумачаться людьми на рівні просвітлення їх Богом і в напрямку цілей, які можуть ставити перед собою люди. У Біблії закладені Істини від Творця, призначені спраглим людям і багато Істини відкриваються суспільству віруючих в своє призначене час. Біблія направляє людину до прагнення розвиватися і вдосконалюватися. На основі даного розуміння розгляньте проведену лінію канону в Святих Писаннях Біблії. Яків, молодший син Ісаака, взаємодіяв з Творцем, як і батько його. Творець показав Якову сходи, що ведуть на небеса, по якій піднімаються і спускаються ангели. Буття 28 розділ 12 вірш: «І побачив уві сні: ось драбина стоїть на землі, а верх її сягав аж неба і ось Ангели Божі виходили й сходили по Ній » Це було видіння Якова уві сні, тоді його благословив Творець, розвиваючи благословіння його батька. Після Яків одружився і у нього народилося дванадцять синів, які втілюють дванадцять ступенів сходів на небеса, дванадцять плодів дерева життя, дванадцять воріт небесного Єрусалиму, дванадцять стилів, шляхів і джерел життя. Яків через двадцять один рік, повертався на батьківщину свою до брата свого, в дорозі був благословенний Богом Щось. Яків отримав від Бога нове ім'я-статус - Ізраїль. Буття 32 розділ 28 вірш: «І сказав: відтепер ім'я тобі буде не Яків, а Ізраїль, бо ти боровся з Богом, і чоловіків подужав » Від даної події за чотириста п'ятдесят років дванадцять синів Ізраїля примножилися до шести сотень тисяч чоловіків, не рахуючи жінок, а все суспільство Ізраїлю налічувало близько двох мільйонів чоловік. Досліджуючи Святі писання Старого Завіту, ми ознайомимося з різними надприродними проявами Бога у відносинах з людиною і родом Ізраїлю. Багато століть рід Ізраїлю примножувати своєю чисельністю гілок населяли обітовану землю. Так тривало до Різдва Ісуса Христа. Ісус Христос народився в одній з дванадцяти гілок роду Ізраїля. Гілки роду Ізраїля називаються колінами Ізраїлю. Кожне коліно мало певними правами, зобов'язаннями і відповідальністю в цілісності суспільства Ізраїлю. Коліно, в якому народився Ісус Христос називалося Юдине, з цього коліна були помазаники Божі на царювання в домі Ізраїля. Коліно Левія за своїм праву від часів Мойсея займало посаду священиків. Ісус Христос на законних основах об'єднав права, зобов'язання і відповідальність кожного коліна Ізраїля в двох колінах з можливістю для представників кожного коліна. На основі цього сенсу він звертався до своїх послідовників: «Ви царське первосвященство!» Народження, життя і вчення Ісуса Христа об'єднали закони дванадцяти колін Ізраїлю для людини родом від Якова, і до людини довіряють істині статусу Ізраїль. Ісус Христос називав мету своєї місії: «Я прийшов до загиблих овець Ізраїлю». Ізраїль був і є правовим суспільством, в якому першорядні права у роду Якова, після - у людей приймають культуру і закони дому Якова. У Новому Завіті говориться про те, що до Христа зверталися язичники і Він взаємодіяв з ними за силою їх віри. Віра в статус Ізраїлю, присвоєного Богом Якова і його потомству, відкриває можливість іншим народам бути Християнами. Ісус Христос об'єднав дванадцять позицій життєдійства суспільства в одні позиції, реалізувавши їх особистої практикою. Дванадцять учнів Христа, схоже, були різних знаків Зодіаку. Кожен учень по-своєму сприймав відносини з Ісусом Христом, різне слажівалось у них розуміння в одних і тих же подіях пов'язаних з Ісусом Христом. Свідоцтва учнів і послідовників Ісуса Христа сформували Новий Заповіт (Євангелія). Євангелія - ??це книги історії пришестя Єдинородного Сина Творця на Землю, для порятунку людства від загибелі. Спочатку книг Євангелія було близько тридцяти, з них римської цензурою було пропущено чотири, які дійшли до наших днів, решта визначили в статус «Апокрифічні», що означає неточні, необгрунтовані, підроблені або підроблені. У Новому Завіті двадцять сім книг, п'ятнадцять з них (велика частина) написані Павлом! Павло (Савл) з числа перших християн володів найвищим освітою в теології і політиці. Він, за мірками того часу, займав високу посаду при Синедріоні, був главою теологічного спеціального загону. У нього були ревні позиції, і Павло (Савл) не церемонився з інакодумцями членами суспільства Ізраїлю. Не секрет те, що від рук і причетності Павла загинуло багато перших християн, їх були сотні, можливо і тисячі. Павло (Савл) був карателем християн і супротивником християнської ідеології. За час служби в Синедріоні він збирав документи перепису християн між собою. У тих листах був присутній Дух Христа, але після його корекцій листи придбали спрямований сенс і нових адресатів. Корекції Павла стратегічно відрізняються від настанов Ісуса Христа! Наприклад, Ісус Христос сказав: «Там де двоє чи троє зберуться в ім'я Моє, там і Я прибуду з ними навіки». Павло рекомендує зворотне: «Кажу як людина, краще бути одному». Соломон сказав, що двом краще, ніж одному: Книга Екклезіяста 4 глава 9 вірш: «Краще двом, як одному; Тому що у них є добре винагороду в працях їх ». Досліджуючи Святі Писання, багато віруючі люди приходять до просвітління і розуміння того, що у кожної людини є право вибору: бути з Господом Богом чи бути з іншими силами. У Новому Завіті немає жодного факту насильницького залучення людини до служіння Богу, не рахуючи випадок Павла. Виходить, що Бог Силою направив Павла служити Йому, але такі відносини старозавітні! Розсудливо порівнюючи Закони Старого Завіту до Законів Нового Завіту, помічається впроваджувальний характер Павла в Християнський світ. Іоанн, апостол Ісуса Христа, пророкував про впровадження вовка в стадо Господнє і те, що даний вовк не буде щадити овець. Віруюча людина завжди прагне у всьому поступати як можна краще! Християнину необхідно твердо грунтуватися на Волю Творця і Його Посланника. В одній із провокацій первосвящеників до Христа звернулися підіслані з питанням про десятину: кому повинні віддавати гроші - в Храм Божий чи Кесарю. Євангелія від Луки 20 глава 25 вірш: «Він сказав їм: Тож віддайте Кесареве кесарю, а Боже Богу ». Десятина в Ізраїлі була податком обов'язкової участі в соціальному житті суспільства. У той період Ізраїль був завойований Римом, з яким було укладено угоду, що десятину будуть віддавати римлянам. У той час десятина представляла собою 23%. Місія сказав, що гроші у вигляді податку необхідно віддавати владі, а Богові - щира увага через віру. Щира віра проявляється в справах людини, коли він виконує рекомендації Бога. Сучасний Хрістінін вносить десятину в свою церкву, як Єврей належить суспільству Ізраїлю. Добровільні пожертвування Богові не можуть стандартизованих відсотками, майном або грошима, а тільки по радості серця і особистого бажання людини довіряючого Богу. Люди можуть робити добровільні пожертвування в різних формах, у вигляді добрих справ приємну Богові. Ізраїль - це статус розвитку людини-суспільства обраного Творцем роду, в якому народився Ісус Христос. Ісус Христос відкрив шлях людству для вдосконалення у відносинах з Творцем. Він рекомендував учням бути як діти, які безперервно розвиваються, удосконалюючись. Його останні слова до своїх послідовників такі: Євангелія від Матвія 28 глава 19 вірш: «Тож ідіть, і навчіть всі народи, хрестячи в ім'я Отця і Сина і Святого Духа ». Таким чином збулося пророцтво Якова-Ізраїля: Буття 49 глава 10 вірш: «Не відійде скіпетр від Іуди і законодавець від стегон його, доки не прийде Примиритель, і Йому покірність народів ». Фарисеї та саддукеї спокушаючи Ісуса Христа просили Його, щоб Він показав їм особисто знамення з неба. Він відповів їм, що в знаменнях погоди вони розбираються, а в знаменнях часів немає. Матвія 16 глава 4 вірш: «Рід лукавий і перелюбний шукає ознаки, та ознаки не дістанеться йому, крім знамення Іони пророка ». Таке ж саме і знамення Павла, як і знамення пророка Йони. В обох випадках Бог наставляв їх Своєю Силою, щоб вони виконали свою роль в планах Господніх. При цьому Христос сказав визначено про «знамення часів», що такі знамення не розуміють і не розрізняють фарисеї, саддукеї і такі служителі, яким дістаються знамення у вигляді подій пророка Йони. Про «знамення часів» сказано, що вони були основою в створення Всесвіту і Христос грунтувався на них: Книга Буття 1 розділ 14 вірш: «І сказав Бог: Нехай будуть світила на тверді небесній, для Відділення дня від ночі, і для Знамень, і часів, і днів, і років »; Християнину бажано розуміти, що Ісус Христос - центральна особистість Християнства! Він є Основа і Сила Істини Творця, а Його послідовники, учні, апостоли являють собою деякі точки зору, розуміння, що свідчать про пришестя Христа. Місія доручив апостолу Петру управляти Церквою Христа: «Паси овець моїх». Ісус Христос говорив про деякі Своїх послідовників, які будуть від Його імені вчити людей і про те, що багато хто буде суперечити своїми розуміннями і справами. Месія спрямовував увагу взаємодіючих на знамення часів, які підтверджуються безперервними поточними фактами. У суспільстві про знамення часів існують джерела, такі як Зодіак і інші системи, що характеризують властивості впливу часу на людину і навколишній світ. У деяких новозавітних храмах і в багатьох древніх синагогах можна зустріти символи кола Зодіаку! Коло Зодіаку є невід'ємною частиною законів створення світу і законів поточних відносин людей між собою і своїм Богом. Вникаючи в Старий і Новий Заповіти, складати розуміння того, що тема про зодіакальному колі і його знаках присутня серед апостолів. До прикладу, в Новому Завіті перераховуються дванадцять учнів Ісуса Христа і Хому називають «Фома по кличці Близнюк». Можливо, Фома був сузір'я Близнюки, його поведінка схоже на характер людей цього знаку Зодіаку. Так як люди сузір'я Близнюки прагматичні і, не перевіривши, чи не повірять на слово! Знаки Зодіаку в людині можна оцінити його особистим Богом. Взаємодія різних знаків Зодіаку між собою формує повноту цілісності суспільства людей. Кожна людина здатна включити в себе інші знаки Зодіаку, за допомогою гармонійного взаємини з людьми інших знаків Зодіаку. Слова Христа: «Там де двоє чи троє зберуться в ім'я Моє, там і Я прибуду з ними навіки». Пришестя Ісуса Христа було визначено до Ізраїлевого роду і до тих, хто довіряє обраності роду Ізраїля і приймає це вірою. Він говорив учням, щоб вони не ходили на шляху язичників і в їх міста. Він говорив, що досконалості «Спасіння» досягнутий і інші роди, і народи «Стада». Тому рекомендував не поспішати судити незрозуміле, а завжди намагатися розібратися в істині подій. У відносинах з людьми з щирим увагою буде проявлятися Любов Творця, приклад - притча про Самарянина! Євангелія від Луки 10 розділ 30-37 вірші. Людина, народжуючись, автоматично потрапляє під вплив певних знаків Зодіаку. Знаки Зодіаку в людині формують перші тварини інстинкти, зростаючи, він взаємодіє в суспільстві з людьми інших знаків Зодіаку, даними відносинами розвиваючись і вдосконалюючись як індивідуальна особистість. У кожній людині переважно розвинені свої знаки Зодіаку, які щеплені його народженням і порівняно розвинені щеплені властивості інших знаків Зодіаку, за допомогою його взаємин у суспільствах. Системність і закони Зодіаку нероздільні з культурами віросповідань і в тому числі з християнством. Ісус Христос об'єднав в Собі дванадцять знаків Зодіаку, Він говорив: «Я є Альфа і Омега, Початок і Кінець». Притча Христа про таланти золота направляє людину на необхідність примножувати те, що дав людині Господь! Людині дається життя і індивідуальне усвідомлення життя за допомогою його знаків Зодіаку, які важливо примножити розвитком в собі властивостей і здібностей інших знаків Зодіаку. У «Елементарною таблиці науки психономії» можна розглянути відмінності властивостей знаків Зодіаку і оцінити, скільки всього може розвинути в собі людина. Таблиця розкриває природне пристрій душі людини та її здібностей для відносин у суспільстві. Таблиця докладно пояснюється по більшості параграфів у програмі «Вінець освіти». Для того щоб прискорено перейнятися розумінням в талантах, закладених в характер людини його народженням, можна скористатися програмою «Сканер індивіда». Ісус Христос сказав своїм учням: «Немає більшої любові, як покласти душу свою за друзів своїх!». Душа людини складається з інформації досвіду його життя, з фізичного тіла і ресурсів, що належать йому в навколишньому середовищі. Я також ділюся з Вами тим, що дав мені Господь, Бог даром і тим, що я отримав працею і невпинним неспанням. Ісус рекомендував учням попильнувати: Євангелія від Матвія 24 глава 42 вірш: «Тож пильнуйте, бо що не знаєте, в яку годину Господь ваш прийде ». Ісус Христос говорив, що людина зможе через Нього мати відносини з Творцем і тільки через Христа і ніяких інших посередників! При цьому не важливо де людина буде перебувати, він у будь-яку секунду може звертатися до Бога і Бог його Почує. Сила наша людська і Царство Небесне проявляється в наших словах, розмовах, угодах та договорах, які реалізуються діями практики (Євангелія від Матвія 20 глава 1-16 вірші). Будьте як діти, безперервно щиро розвиваються і удосконалюються нескінченно, довіряйте досягненням своєї життя, не зупиняючи себе будь-якими показниками. Знайте, що всякі демонстрації досягнень, хвастощі, гордість - це дії, що зупиняють ваше прагнення, розвиток, удосконалення і життя. Душа людини є транспортним засобом, який ми в процесах життя заправляємо нетлінними багатствами. Нетлінні багатства ми набуваємо дієво вдосконалимо. Людина, що довіряє Христу, стає членом вселенської церкви, він має незримий зв'язок з іншими віруючими людьми через Дух Святий. Справи людини завжди пов'язані з його вірою, так як людина займається тільки тим у що вірить. Свою віру немає сенсу комусь доводити, її необхідно реалізовувати добрими справами любими Господу Богу Святому. Автор: Самолюк Василь Леонідович. 

Коментарів: 0

Робота і підбір кадрів

07.05.2012
Переглянуто: 5216
Категорія: Новини

Колектив починається з товариства, в якому ми знаходимося. У суспільстві кожен індивідуум створює запити, формуючи попит, або займається виробництвом, покриваючи попит індивідуумів суспільства. У кожному із зазначених напрямків колективна робота набагато ефективніше самостійною. Колективи суспільства практично завжди об'єднуються ідеєю, а після в колективі виробляються цільові дії і взаємини. Робота починається з ідеї заробити гроші і володіти стабільною можливістю заробітку. Ця основна ідея роботи, яка об'єднує колектив. Також існує ряд другорядних ідей, що об'єднують колектив в організацію. У всякій роботі важливо розвивати головну ідею відносин в колективі. Головна ідея роботи завжди закладається в договорі, який формується узгодженістю до початку робочих відносин. Договір формує умови і можливості в робочих процесах. Договір створює структурність робочих процесів, які проявляються у зобов'язаннях співробітників, в їх правах і відповідальності. Договір відображає причини, завдання і цілі в певній організації. У всякій роботі договір являє собою основу і початок, необхідні для робочих відносин і процесів. Усний чи письмовий договір є планом, що відображає рамки і критерії відносин індивідуумів між собою на основі тематичної причини робочих процесів. У всякому робочому колективі присутній ряд ідей мотивуючих співробітників трудитися в рамках своїх договорів. Ідея заробітку співробітників займає перше місце, після - ідея організації в цілому, а також ідея окремих робочих процесів. Найціннішими ідеями в роботі є професіоналізм, якість і високий темп реалізації завдань. Роботодавці і работоорганізатори часто стикаються з необхідністю високої оплати роботи професіонала. Професіонали в організації здатні швидко виконати завдання з високими показниками якості роботи. Професіонал до цього часу робив вкладення в свій рівень, підвищуючи освіту і відточуючи його практикою. Він підтримує свій рівень якості процесами своєї майстерності. Професіонал, не підтримуючий практикою свій рівень майстерності, поступово втрачає свої кваліфікаційні здібності. Ідея професіоналізму в робочих відносинах і процесах найважливішою і самої плідної. Багато чого в робочих відносинах залежить від складу характеру співробітників і організаторів підприємства. Ми часто можемо стикатися з кандидатами на робоче місце, у яких ряд офіційних утворень, які можна розділити на групу людей, а в практиці людина - теоретик і не більше. Буває навпаки - людина не володіє офіційним освітою необхідним для певного робочого місця, але в практиці його можна оцінити реальним професіоналом. Практично завжди складна задача в організаторів, які комплектують колектив організацій. В основному люди, формуючи колектив, розглядають у кандидатів освіту і робочий досвід. По-своєму правильно і просто йде процес, в якому визначаються ті, хто підходить на існуючі вакансії та ті, які не підходять. Таким чином, з кількості вибирається необхідна якість професіоналізму співробітників. Існують і більш складні підходи комплектації робочих колективів. До прикладу, ми в сучасному світі часто стикаємося з тестуванням індивідуумів з багатьох тем і причин. Тестування виявляє критерії позитивних та негативних проявів в людині або підсумовує бали рейтингів та інших показників в його складі характеру. Сьогодні існує багато систем, за допомогою яких тестують людей під час прийняття їх на роботу. Чим складніше робота, тим більша ймовірність застосування в організації тестових систем. Також часто застосовуються тестові системи у великих організаціях. Тестування і діагностика кандидатів на робочі місця являють собою стратегічний підхід організаторів праці. Для діагностики майбутніх або діючих співробітників створена високоточна програма «Сканер індивіда». Ця програма розкриває особистості людей в тривимірному спектрі. Фахівці з кадрів за допомогою програми «Сканер індивіда» перейнятися в системність мислення тестованого людини, зможуть чітко знати методичність його поведінки і принципи впливу суспільства на диагностируемого. Програма «Сканер індивіда» розроблена на базі науки психономії. Для того щоб попередньо ознайомитися з практичністю програми рекомендуємо розглянути «Елементарну таблицю науки психономії». Таблиця є загальною картою пристрою людини і суспільства. Після розгляду таблиці ви можете ознайомитися з одним із прикладів діагностики користувача програми «Сканер індивіда». Даний приклад знаходиться в розділі сайту «План параметрів». Ознайомившись з результатом, який видає програма, як приклад відповіді, ви можете приступити до освоєння інструкції з експлуатації програми «Сканер індивіда», щоб робити бажані запити на вас цікавлять людей. На базі науки психономії навчаються спеціалісти по роботі з кадрами. Освітній курс називається «Основи природної психології». Фахівці, які освоїли курс «Основи природної психології», стають професіоналами по роботі з кадрами. Наука психономія можна охарактеризувати як мегапсіхологію. Дисципліни психономії дозволяють людині перейнятися розумінням в точні знання характерів людей, в закони об'єднують суспільство і його ідеї. Стажування необхідна на 95% в кожній роботі і у всякій організації. Стажування може бути короткочасною або довгостроковій, все залежить від рівня складності робочого місця і вимог від здібностей фахівця. Стажування являє собою практичну демонстрацію режимів і принципів дій робочого кадру в організації. Тому стажування ми можемо назвати певним курсом введення співробітника в стабільні робочі відносини організації. Після стажування людина може стати співробітником організації за напрямами попередніх угод. Також може перенаправлятися за сферами спеціалізації або його кандидатура буде відхилена, а відносини розірвані. При формуванні колективу ми комплектуємо вакансії фахівців необхідних організації і частіше звичайного стикаємося з тим, що люди здатні працювати на словах, а в практиці бувають далекі від реальності робочого процесу. Програма «Вінець освіти» призначена для діагностики характерів людей в різнобічної спрямованості. Дана програма підвищує психологічну розвиненість користувача, направляючи його механізми мислення та уваги на природні психологічні закони пристрою людини і його принципи відносин в суспільства. «Вінець освіти» діагностує особистості людей в тривимірному змісті. Фахівцю роботи по кадрам програма «Вінець освіти» стає ефективним помічником - автоматичним психологом, діагностують співробітників! Фахівцю залишається ознайомитися з матеріалами кандидата і діагностики програми «Вінець освіти», порівняти і зіставити дані з професією робочого місця. Далі ... Автор: Самолюк Василь Леонідович. 

Коментарів: 0

Голос країни-2 ефір 080412

10.04.2012
Переглянуто: 5448
Категорія: Новини

Коментарів: 0

Трагедія Оксани Макар

24.03.2012
Переглянуто: 5334
Категорія: Новини

Коментарів: 1

Барак Обама- діагностика характеру

09.03.2012
Переглянуто: 10249
Категорія: Новини

Барак Обама обіймає посаду голови однієї з найбільших країн світу. Багатьом американцям він недосяжний для відносин, не кажучи про громадян інших країн. Його посада особливо відповідальна і складна. При всьому його положенні Барак Обама залишається людиною, у якої в складі характеру існують свої переваги і уразливості, як і у будь-якої людини нашої планети. За допомогою програми «Сканер індивіда» проведена психологічна діагностика за параметрами часу, числа місяця і року народження Барака Обами. Отриманий результат розкриває читачеві механізми його мислення, поведінки та механізми ставлення до нього взаємодіючих людей. Також розкриває форми поведінки при опорі на свою думку і при опорі на думку взаємодіючих людей. Програма відображає системне пристрій особистості і механізми інстинктів, закладених природою народження людини. До вашої уваги надано «Загальний» результат діагностики Барака Обами програмою «Сканер індивіда». Результат на запит складається з п'яти частин, в яких структура особистості розкладена по поличках з позицій науки психономії. Білим текстом виділені загальні описи і вступу в частині відповідей, жовтим текстом виділені певні відповіді на запит. Частина перша відповіді на запит: Загальний вступ і опис пристроїв світоглядів людей. Вихід, світогляд, мислення. Світогляд людини визначає його внутрішній світ, зміст думок і направлення інформації, яка для нього особливо важлива. Світогляду людей володіють певними механізмами, на основі яких вибудовується послідовність цінностей відносин людини в середовищі його оточення. Кожна людина має порівняно схожим світоглядом по відношенню до інших людей, але існують відмінності пристроїв світоглядів. Ми з раннього віку помічаємо, що для кожної людини в одних і тих же обставин важливі різні сторони однієї і тієї ж можливості. Від народження людина харчується різною їжею, вирощуючи свою фізіологію, одночасно людина харчується і різною інформацією, з якої формується його світогляд. Світогляд людини являє собою певну частину його будови, в якому існують свої основи переваг і вразливостей. Ми часто помічаємо людей у ??своєму оточенні, з якими нам легко спілкуватися і тих, з якими нам важко спілкуватися або вести, якісь відносини. Виходить так, що ввібрана або освоєна людиною інформація має своїм питомою вагою і від неї залежать погляди людини на середовище його перебування й на можливості для взаємовідносин у суспільстві. Світогляду людей володіють природною ієрархією, як групи крові або матерія в таблиці Менделєєва. Світогляду людей розділені на дванадцять природних рівнів інтелектуального зростання. Від висоти інтелектуального зростання світогляду людини залежить швидкість сприйняття і швидкість практичної обробки інформації. Практично кожна людина розумний, мудрий і кмітливий, але відрізняються один від одного люди швидкістю сприйняття та обробки інформації. Людина здатна розвивати свій світогляд, включаючи в нього всі необхідні здібності та можливості комплексних рішень. Спочатку людині складно знайти необхідні знання для визначення свого природного рівня світогляду і знання, за допомогою яких можна оптимально розвивати своє мислення. У науці психономія створена автоматизована програма «Сканер індивіда», за допомогою якої людина здатна визначити точний рівень свого світогляду і механізми мислення. Також в програмі визначається рівень методів поведінки людини і рівень поля його діяльності в суспільстві. Світогляд людини являє початок його усвідомлення і воно являє собою саму особистість людини. З свого світогляду людина застосовує різну інформацію, проявляючи її у зовнішньому середовищі методами поведінки. Ми здатні впливати на процеси свого мислення, наповнюючи себе корисними або марними знаннями з навколишнього середовища. Мислення людини поступово розвивається або деградує. Особистий досвід людини наповнює його мислення знаннями, які він може обробляти аналітично або пропускати їх у свою підсвідомість, в якому збираються неконтрольовані знання досвіду життя людини. Людина, обробляючи ввібрану інформацію, безупинно розвиває свій світогляд, а після і методи поведінки. Початок особистості - в його увазі, мисленні, світогляді, яке проявляється в методах поведінки. Всякий вплив на світогляд людини виробляється в поточний час! За допомогою людської уваги люди наповнюються інформацією, яка формує їх думки, які являють собою індивідуальний досвід знань. Засвоєні людиною знання формують його уява, яка складається з думок і є картою індивідуального світогляду. Інформація в світогляді людини індивідуальна і неповторна, але механіка роботи з інформацією та пристрої мислень людей володіють закономірними механізмами. Наш світогляд можна назвати картою нашого життя, з якої складаємося ми у вигляді особистості. За допомогою світогляду ми плануємо свої прагнення і відносини в суспільстві. На картах наших світоглядів сформовані установки комплексних рішень різних задач розділених на три групи: «чорного», «білого» і «двостороннього» значень переважного впливу. Як людина, так і навколишнє середовище володіють своїми пристроями, які перебувають у владі простору і часу. Комплексні установки світогляду людини прищеплюються часом його народження. Добу розділені на дванадцять часових відрізків по 2:00. Кожен двогодинний відрізок доби в момент народження людини формує механізми світогляду і комплекси установок мислення для даної людини. Перша група грунтується на безперервному досвіді пам'яті індивідуумів і називається «чорною». «Чорна група». У людей даної групи думки наповнені комплексними рішеннями негативного значення. Ця установка у світогляді людини сигналізує про те, що в поточний час негативними методами краще не діяти. Люди, які народилися з 1.00 до 3.00 год, з 3.00 до 5.00 год, з 7.00 до 9.00 год, з 9.00 до 11.00 год, відносяться до «чорної» групі. Установки світогляду слідчо проявляються в поточний час формами поведінки людини. «Чорна група» володіє знаннями різних негативних системних методик, уникаючи їх, використовуючи все інше доступне і не заборонене їм, вибудовуючи певну тактику оптимальних дій у поточний час. Друга група грунтується на аналітичних прогнозах майбутніх подій і називається «білої». «Біла група». У людей даної групи думки наповнені комплексними рішеннями позитивного значення. Ця установка у світогляді людини сигналізує про те, як дозволено діяти в поточний час. Люди, які народилися з 5.00 до 7.00 год, з 13.00 до 15.00 год, з 15.00 до 17.00 год, відносяться до «білої» групі. Установки світогляду слідчо проявляються в поточний час формами поведінки людини. «Біла група» володіє знаннями різних позитивних системних методик. Застосовує тільки їх, через це порушуючи безперервність дій в поточний час. Всякі їх прояви імпульсивні. У них через розгонів і зупинок розпорошується маса неконтрольованої інформації і виявляється в поведінці у вигляді емоцій. Третя група грунтується на виборі кращої можливості з поточних умов і називається «двосторонній». «Двостороння група». У людей даної групи думки наповнені комплексними рішеннями з використанням кордонів між «чорними» і «білими» групами і їх установками. Ця установка у світогляді людини сигналізує про те, як краще діяти в поточний час, використовуючи можливості «білих» чи «чорних» установок в світогляді людини. Люди, які народилися з 11.00 до 13.00 год, з 17.00 до 19.00 год, з 19.00 до 21.00 год, відносяться до «двосторонньої» групі. Установки світогляду слідчо проявляються в поточний час формами поведінки людини. Двостороння група володіє знаннями способів розділення інформації кордонами на різні стандартизації та значення. У поточний час в поведінці людини може виявлятися мінливим настроєм. Так як він здатний використовувати різні сторони однієї кордону, яка перебуває між позитивними і негативними комплексними рішеннями. Дані установки в мисленні людини загострюють його увагу для вибору кращого, більш вигідного підходу у вирішенні поточної задачі людини і вибору оптимальної можливості з існуючих. Тому людина з даними світоглядом миттєво переключається від одного розуміння на інше і використовує те, яке на даний момент корисніше, вигідніше і є своєчасним. Нові думки з'являються, існуючі зникають допомогою поточного розвитку людини або його деградації. Людина безперервно взаємодіє з різносторонньою інформацією в обставинах і в своїх відчуттях настрою і організму. Поточні зміни в житті людини доповнюють його знання і одночасно спростовують деякі з освоєних ним раніше. У людському світогляді відбуваються безперервні зміни, незалежно від його зовнішньої активності. Наш світогляд складається з океану думок, в якому безперервно відбувається циркуляція вбраної інформації. Наш світогляд знаходиться над нами в образі неба, на ньому відображена карта нерухомих інформаційних значень. Світогляд людини має геометричну форму перевернутої чотирикутної піраміди. Нижній її кут знаходиться в голові, в області гіпофіза. Від гіпофіза піраміда світогляду розходиться вгору по мірі змісту знань людини і природного порядку в них. Думки в світогляді людини матеріальні, вони формують нейрони пам'яті, які являють собою накопичувачі інформації. В активному стані думки людини запускають у ньому процес уяви. Увага людини, як внутрішній світ світогляду. За допомогою уваги людина висвітлює свої думки, проектуючи в справжніх подіях інформацію з пам'яті. Світогляд людини наповнене різним досвідом вражень і бажань досягти чогось. Людини від народження за допомогою спілкування і виховання заповнюють численної інформацією, освоєної суспільством, яка формує його світогляд. Все в житті людини залежить від його світогляду. Спочатку він засвоює інформацію своїм розумінням у вигляді думок уяви, а після здатний її повторити словами або діями в обставинах. Всяка людина трудиться на свій світогляд усім своїм проявом. Оцінює людина властивості свого світогляду чи ні, але все що він робить все це пов'язано з його світоглядом розуміння і усвідомлення засвоєної інформацією в мисленні. Світогляд людини проявляється у всіх його формах впливу. Практично все, що робить людина, спочатку він уявляє в думках свого розуміння, після прагне застосувати в практиці обставин. У пристрої людини властивості світогляду виражаються в інформації, довільно сортовані його думками, внутрішніми почуттями, стійкістю в принципових рішеннях. Світогляд проявляється в зовнішнє середовище діалогами у формі слів і різними формами поведінки і взаємин. Людське світогляд формується за законами механізмів часу і володіє конструкцією, на яку можливо впливати самій людині чи суспільству його оточення. У більшості люди не можуть відрізнити різницю свого мислення від методів поведінки, але багато чітко відрізняють різницю своїх бажань, які виходять від їх світогляду по відношенню можливостей в обставинах. Світогляд являє собою увага людини, яка коригується думками. Думки складаються з нейронів, нейрони знаходяться в півкулях мозку і активізуються мозочком, який формує процеси мислення і стан свідомості, підсвідомості, проніцанія і дотику. Виходить так, що весь організм людини працює на функції мозку, що контролює наш організм. Інформація людського мозку формує особистість індивідуума і всі його зовнішні реагування, дії та прагнення. Тіло людини складається з органів, що працюють для світогляду, мислення та уваги особистості. Людині корисно розібратися в устрої свого світогляду, так як від цього розуміння залежить практично все в його житті. Для того щоб людина могла розібратися в механізмах свого світогляду створена автоматична програма, в якій користувач здатний з'ясувати рівень свого світогляду і природні схильності мислення, які спрямовують і керують нашою увагою. Тому рекомендуємо направити вам вашу увагу на програму «Сканер індивіда». У ній ви зможете почерпнути певну інформацію на більш детальному рівні про пристрій свого світогляду або людей, які вас цікавлять. Певну відповідь про рівень світогляду Барака Обами і його властивості. Четвертий рівень світогляду. 1. Цікавість слухання проявляється по причині пошуку корисної інформації. 2. Послідовне уяву сприяє детально вникати через інтонацію викладає в усі недомовлене особистим зіставленням і заповненням, миттєво бачать всі сторони ситуації. 3. Сексуальне уяву дозволяє миттєво помічати і бачити таке ж у протилежної статі, в подальшому вести різні взаємодії. 4. Сила уяви проявляється контрастним, детальним, барвистим мисленням. У ньому він може затримуватися і не встигати реагувати швидко. Тому в поточний час задає питання, не слухаючи на них відповіді, цим умарівая співрозмовника. 5. Дане світогляд людини проявляється мінливим настроєм. У темах, у яких мають бачення послідовності, проявляють іронію, а в яких бачення немає, проявляють допитливість. 6. Особисте розуміння проявляють експлуатацією когось для реалізації необхідних завдань. 7. Йому контрастно видно поточні альтернативні можливості для реалізації поставлених завдань. 8. Своє розуміння закріплюють точкою ясного, потрібного, корисного та інших значень. Особливо добре розбираються в матеріальних значеннях. Закони мислення посильні в порядку речей. 9. Аналітичний склад світогляду розвивається за рахунок психологічного підходу до багатьом завданням. Людина розподіляє інформацію на групи внутрішніх причин і їх подальше зовнішній прояв у візуальному середовищі. 10. Для свого розуміння і розуміння інших підтверджує всякі значення фактами візуального середовища. 11. Факти поточних проявів являють собою фільтр реальності, від якого залежить вирішення згоди або незгоди з кимось в чомусь. 12. Плани особистого росту і самореалізації формують собою загальний вигляд діагоналі. Розглядаючи детальніше діагональ планування четвертого рівня, ми побачимо її ступеневу побудову: щабель площині, ступінь вертикалі. Дія на площині виробляє запас ресурсів, а дія по вертикалі витрачають ресурси. Чергуючи свої дії, формують діагональ. 13. Поступово вникає і перемикається в стосунках зі взаємодіючими, намагаючись розділяти інформаційні значення свого розуміння на групу відкритого і групу прихованого від бачення взаємодіючого. 14. Безвідповідальність у взаєминах максимально ховається і ізолюється від бачення оточуючих. Візуальне прояв четвертого рівня одне і воно показове, а приховане поведінку інше, воно повне протиріччя відомому. 15. Правила взаємодій з іншими і схожими інтелект переважно наповнює пам'ять світогляду четвертого рівня. 16. Переважно ця інформація складних детальних послідовностей про суміщення несумісних значень або характерів людей. 17. Дане світогляд грунтується на вигоді, користі і прогресивному розвитку того, що вже існує в поточній реальності. У силу цього в поточний час люди цього рівня проявляють ініціативу тільки з пасом на себе від когось. Пасивним чином чудово взаємодіють. 18. Слідчо заповнюють інформацію різних значень, що дозволяє миттєво її використовувати, в поточному часу у вигляді спалахів інтуїції. 19. Ясне бачення речей безпосередньо формується від пам'яті, послідовно фіксує інформацію. Легкість розуміння речей п'янить світогляд четвертого рівня, що проявляється в поточному поведінці не серйозним ставленням до багатьох співрозмовникам. 20. Висока швидкість сортування інформації в інтелекті цієї людини дозволяє йому дуже швидко розібратися в новій неосвоєною інформації, при цьому не випробовувати навантаження на поточне увагу або інші функції організму.

Коментарів: 0

Психологія освоює новий рівень свого розвитку!

16.11.2011
Переглянуто: 4149
Категорія: Новини

На території південних регіонів української держави вироблено ряд відкриттів в напрямку психологічного устрою людини. На основі освоєних знань створена нова ступінь в науковому світі. Автор назвав науку «психономія», від «psyche»-пристрій душі і «nomos» - закон. Технології науки розкривають системність мислення індивідуумів людей. Також наука розкриває закони методичності поведінки людини та інформаційні механізми взаємовідносин суспільства з людиною. Матеріали науки володіють локально-глобальної системністю. Досягнуті знання дозволили за допомогою елементарних і періодичних таблиць науки психономії створити в інтернеті автоматичні програми для діагностики психологічних характеристик людей - «Сканер індивіда» і «Вінець освіти». Дані програми ефективні для роботи з людьми в різнобічних напрямах людської діяльності. Точна інформація даної науки витягується з законів впливу тимчасових поясів на психологію індивідуумів людей. Наука сформульована на об'єднаному мовою законів фізики, психології та теології. До початку осені 2011 року підготовлено освітній курс обсягом 201 годину. Даний курс науки психономії спрямований на різнобічний розвиток людських здібностей і можливостей у приватній і громадській діяльності. Нові підходи педагогічних методів освіти високими темпами прискорюють процес навчання людини. За кілька місяців освітнього процесу учень здатний освоїти особливо практичні знання, які поки недоступні широкій аудиторії світової громадськості. Двомісячний курс навчання по інноваційній системі замінює в середньому п'ять років навчання, які витрачають студенти у вищих навчальних закладах. Даний курс називається «Основи природної психології», навчання проводиться російською мовою. Людина, що освоює програми навчального курсу, збільшує швидкість свого мислення, розвиває дипломатичні методи поведінки і збільшує плідність взаємовідносин у суспільстві. По закінченню освітнього курсу людина здатна займатися організаційними завданнями і бути професійним керівником на різних рівнях державної і громадської діяльності. Дані досягнення українців значно випереджають світові розробки в напрямку психології! Далі ... Автор: Самолюк Василь Леонідович. Допускається цитування, з обов'язковою прямий гіперпосиланням на дану сторінку. 

Коментарів: 0

Багатства людини

18.06.2011
Переглянуто: 14505
Категорія: Новини

Коментарів: 5

Немає ворогів, є конкуренти

09.06.2011
Переглянуто: 5226
Категорія: Новини

Коментарів: 0

Сім щаблів розвитку людства

07.06.2011
Переглянуто: 8626
Категорія: Новини

Кожна людина знаходиться у середовищі своєї діяльності. При цьому багато людей не розглядають свої заняття і відносини в образі щаблів власного розвитку.Для Вашого загального та досконального розуміння представлені системні описи кожного з семи рівнів розвитку суспільства та індивідуумів.

Коментарів: 0

Де починається і закінчується гра

15.05.2011
Переглянуто: 6045
Категорія: Новини

Вітаю Вас, шановний читач, на сторінках даного видання. Пропоную Вам ознайомитися з багатьма законами гри людини в обставинах творчості, інформації, міжособистісних і ділових відносинах.

Коментарів: 0

Якщо ти маєш рацію

09.05.2011
Переглянуто: 10479
Категорія: Новини

Шановна людина, якщо ти маєш рацію, то не поспішай застосовувати свою правоту, ти взаємодій, а не протидій. Немає сенсу тобі робити виклики комусь чи приймати їх від взаємодіючих, якщо навіть ти правий! Завжди є сенс, у міру можливого, продовжувати свій розвиток і даремно не квапити себе. Правда не вимагає доказів, правда потребує розвитку до повної досконалості! Будь-яка правда завжди являє собою одну зі сторін теми життєвих відносин людини. Порівнюючи між собою дані сторін, людина зможе побачити істину, що об'єднує їх, цим ставленням наблизивши себе до досконалості. Цнотливо застосовуй правду, не створюючи нею ніякої шкоди собі та взаємодіючим людям. Правда у неправильних дозах проявляє збиток і може бути отрутою! Правда повинна бути харчуванням для себе і оточуючих, а не зброєю руйнувань. Гармонійне застосування людиною правди розкриває усі джерела життєвих можливостей. Правда, розвиваючись, створює істини життєвих законів, а істина завжди собою веде людину до особистої Досконалості.

Коментарів: 0

Сім’я

01.05.2011
Переглянуто: 7031
Категорія: Новини

Від початку існування людського життя існують узи родини! Якості сімейних відносин за весь час свого існування змінювалися і змінюються сьогодні. Основою сімейних відносин служить, переважно, мета продовження життя, тобто розвиток і розмноження. Про сімейні стосунки з глибин історій минулого нам відомо багато відомостей про перевагу у деякі періоди жіночих позицій, а в інші періоди чоловічих позицій. Сьогодні сімейні відносини вирівнялися у рівноправне поле, на якому обидві позиції роблять рішення необхідні для розвитку подальших відносин. Тому зараз для сім'ї та її розвитку важливо поле її знаходження, територія країни. Це пов'язано з тим, що політика країни може супроводжувати розвиток сімейних відносин, або посилювати їх. У національно самостійних країнах політика супроводжує розвиток сімейних відносин. Це проявляється у законах країни і необхідних соціальних, матеріальних засобах. В інтернаціональних країнах політика не сприяє розвитку сімейних відносин, через різницю культур і цінностей у характерах громадян такої країни. Також процеси народжуваності в інтернаціональних країнах не є основним джерелом приросту населення. Демографічні кризи минають такі країни, контрольованим дозуванням припливів емігрантів.

Коментарів: 0

Воля

01.05.2011
Переглянуто: 6337
Категорія: Новини

Слово воля багатогранна у своєму значенні, воно направляє увагу людини на безліч смислів і визначень! Але об'єднує значення у кожному сенсі цього слова ґрунтується на зняття певних або всіх зобов'язань з особи, суспільства, народу, громадян або країни! Тому, сенс волі розкривається коротким визначенням «безобов’язковість».

Коментарів: 1

Сфери праці

26.04.2011
Переглянуто: 11926
Категорія: Новини

Щоб людині отримати їжу, гроші або інші блага, для цього їй необхідно зробити корисні дії! Дії бувають різні, починаючи від розумового мислення, продовжуючи спілкуванням і закінчуючи фізичною працею. Ми працюємо і завжди це відчуваємо. Але у суспільстві відбувається оцінка наших дій, тобто праця не з позицій наших відчуттів. У суспільстві відбувається оцінка нашої праці від популярності, попиту та доступності на нашу здатність діяти-трудитися! Популярність популярністю, а наші потреби схиляють нас працювати і створювати умови для робочих відносин.

Коментарів: 0

Психологія грошей

24.04.2011
Переглянуто: 8878
Категорія: Новини

Коментарів: 3

Рекомендовано


Популярно


Партнери