RU UA EN

Вхід в систему

Забули пароль? Реєстрація

 

Категорії


Нові публікації

Видео-інтерв'ю фіналіста проекту "Топ 100. Гордость Украини. Мужчины" Василя Самолюка
17.08.2018
Новини

Фіналіст проекту "Топ 100. Гордость України. Мужчины" автор монументальних праць "Науковий підхід психоно...

Купити книгу - Анатомія психології людини
25.06.2018
Продам

Василь Самолюк. Анатомія психології людини В основі книжки п'ята частина праці «Науковий підхід психономії. ...

Купити книгу Науковий підхід психономії Основи природної психології
25.06.2018
Продам

Василь Самолюк Науковий підхід психономії Основи природної психології   Ця новітня наукова розробка системи п...

Головна :: «Четверта хвиля» Міжнародна громадська організація українців

«Четверта хвиля» Міжнародна громадська організація українців

КОНЦЕПЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ МГОУ «ЧЕТВЕРТА ХВИЛЯ»

Створення Міжнародної громадської організації українців «Четверта Хвиля» ініціював і провів її установчий з'їзд Олександр Шокало - відомий громадський діяч, голова Всеукраїнської громадської організації «Українська Взаємодопомога» за підтримки українських громад за кордоном для організованого, системної співпраці представників новітньої хвилі української трудової міграції та еміграції з громадськими організаціями та державними органами України та країн їх перебування.

Співзасновниками МГОУ «Четверта Хвиля» стали ВГО «Українська Взаємодопомога» (створена у Києві 17 листопада 2003 року), яка має місцеві відділення у 24 областях і в АР Крим, і 48 закордонних українських громадських організацій з 23 країн (установчий з'їзд відбувся у Києві 19 серпня 2006 року).

Головна мета МГОУ «Четверта Хвиля» - об'єднання української нової, четвертої, міграційно-еміграційної хвилі для реалізації та захисту їхніх громадянських, професійних, соціальних, економічних прав, підтримки професійних інтересів та цивільного взаємодопомоги та сприяння їх поверненню в Україну. Першочергове завдання МГОУ «Четверта Хвиля» - широке залучення до вирішення проблем української трудової міграції структур державного і недержавного секторів України та країн перебування українських громадян, а надзавдання - повернення українців на батьківщину і відтворення структури українського соціуму.

Ідеологема МГОУ «Четверта Хвиля» - «Українці - для України» - як суть державної ідеології передбачає створення і збереження ресурсу самостійної сили кожної української людини і збірної особистості народу та їх право і обов'язок творити національну культуру і самостійну національну державу. Зі самоствердження людської особистості починається і самоорганізація збірної особистості народу, нації. Завдяки універсальному принципу самоорганізації утворюються всі живі структури світового всеєднання і людського світу. Процес самоорганізації людського світу - це духовне народження людей. Національна культура - це система самоорганізації, саморозвитку нації. Тільки у єдиній системі української національної культури ми відновимо структуру українського етнічного соціуму на материковій території Українського світу і створимо самоорганізовану, самоврядну, самозахищену національну ресурсну систему зі своїми духовно-інтелектуальними і природно-господарськими факторами - самостійна національна держава як система суспільного ладу.

Через свої громадські структури в Україні та за кордоном МГОУ «Четверта Хвиля» налагоджує прямі зв'язки з трудовими мігрантами, які легально або нелегально перебувають на роботі за кордоном, з тим, щоб вони були у полі зору української громадськості, Українська держава спонукає до захисту своїх громадян по всьому світу і до ліквідації у країні соціально-економічних причин масової трудової міграції українців. МГОУ «Четверта Хвиля» та ВГО «Українська Взаємодопомога» ініціювали запровадження Стратегії злагодженого розвитку України, Стратегії співпраці України з українцями за кордоном, комплексної соціально-економічної Державної програми «Повернення на Батьківщину українських трудових мігрантів», які забезпечують відновлення та розвиток генетичного, духовно- інтелектуального, фізичного, репродуктивного, творчо-наукового, економічного потенціалу українського суспільства.

МГОУ «Четверта Хвиля» покликана безпосередньо брати участь у вирішенні великого комплексу проблем, з якими стикаються за кордоном українці новітньої хвилі трудової міграції та еміграції та їхні родини, передусім діти, які залишилися в Україні. МГОУ «Четверта Хвиля» сприяє формуванню у середовищі мігрантів і нових емігрантів мережі професійних, профспілкових, допоміжних, інформаційно-культурних, благодійних та інших об'єднань. Один з напрямків діяльності організації - сприяння реєстрації українських мігрантів у консульських установах України за кордоном та легалізації урядами країн їх перебування, що створює передумови для укладання міждержавних угод про тимчасову трудову міграцію наших громадян. Це стане гарантом реального соціального захисту українських громадян, забезпечить їм реалізацію цивільних прав, зокрема виборчого права та пенсійного забезпечення, а також сприятиме виведенню нелегальної трудової міграції з тіні.

МГОУ «Четверта Хвиля» здійснює свою діяльність через структуру галузевих відділів:

1. Українська світова інформаційна мережа (УСІМ).

2. Міжнародний центр українських ЗМІ.

3. Міжнародний видавничий центр.

4. Українська світова економічна мережа (УСІМ).

5. Міжнародний центр ділового та науково-технічного співробітництва.

6. Інформаційно-координаційний центр підтримки малого та середнього підприємництва.

7. Дослідницька інституція "Світове українство».

8. Комісія з питань збереження етнокультурної самобутності українського народу.

9. Комісія з питань дитячо-молодіжного руху та освіти.

10. Комісія по правовому захисту трудових мігрантів.

11. Комісія із соціальних проблем і праці.

12. Комісія з питань охорони здоров'я, медичної допомоги, фізкультури і спорту.

Принципи діяльності МГОУ «Четверта Хвиля»: взаємодопомога всіх складових світового українства на традиційних моральних принципах взаємодопомоги і самоорганізованості заради збереження цілісної основи українського етнічного соціуму в Україні та запобігання демографічних та економічних криз; взаємодія нової та старої еміграції з метою утвердження українства як самостійної сили - культурної , соціальної, економічної - по всьому світу і громадської взаємодопомоги у створенні самостійної Української держави.

Рада представників МГОУ «Четверта Хвиля»

Рекомендовано


Популярно


Партнери