RU UA EN

Вхід в систему

Забули пароль? Реєстрація

 

Наближенні моменти


Категорії


Нові публікації

Видео-інтерв'ю фіналіста проекту "Топ 100. Гордость Украини. Мужчины" Василя Самолюка
17.08.2018
Новини

Фіналіст проекту "Топ 100. Гордость України. Мужчины" автор монументальних праць "Науковий підхід психоно...

Купити книгу - Анатомія психології людини
25.06.2018
Продам

Василь Самолюк. Анатомія психології людини В основі книжки п'ята частина праці «Науковий підхід психономії. ...

Купити книгу Науковий підхід психономії Основи природної психології
25.06.2018
Продам

Василь Самолюк Науковий підхід психономії Основи природної психології   Ця новітня наукова розробка системи п...

Головна :: Наближенні моменти

Наближенні моменти

Практично кожна людина все у своєму житті передбачає, але не кожна запам'ятовує своє передбачення. У силу досвіду в певній сфері людина здатна передбачати події з високою точністю

Момент, що приближається можна позначити відрізками певного часу, прояви кінцевого результату подій, зміни у суспільстві, зміна умов життя, появи певних можливостей.

Сьогодні існує багато джерел інформації про приближення майбутнього. З прогнозами у багатьох напрямках людської діяльності і сфер існування людини, з позицій науки Психономії і паралельних джерел ви можете ознайомитися у цьому відділі сайту.

Природно існують три основних порядка, за допомогою яких люди прогнозують наближені події.

Перший і найпоширеніший порядок ґрунтується на роботі аналітика з інформацією минулих подій. За допомогою інформації з минулого аналітик вибудовує послідовний порядок розвитку тих чи інших подій. Такі дослідження дозволяють досягати точності розрахунків до 70%.

Другий порядок застосовується за духом подій, він ґрунтується на роботі аналітика з інформацією поточних, проявлених фактів. Такі дослідження дозволяють аналітику досягати точності до 70%.

Третій порядок ґрунтується на певних досягненнях у майбутніх подіях. Аналітик прораховує шлях реалізації від майбутнього факту до поточних проявів, такі дослідження дозволять досягати точності до 90%.

Дуже рідко, але зустрічаються особистості у статусі пророка! У даних людей працюють відразу три позиції аналітичних здібностей. Це проявляється сто процентною точністю їх прогнозів.

Дуже часто зустрічаються люди, які здатні вгадувати деякі події з невиявленого майбутнього, але точність таких інформаційних прогнозів не перевищує 50%.

Якщо хтось з вас має бажання навчитися бачити наближенні події майбутнього, то для розвитку даних здібностей важливо добре розуміти поточні прояви і події. Від цього заглиблюватися аналітичними дослідженнями у два напрямки одночасно - в минуле і в майбутнє. Дана методика, при якісному застосуванні, дозволить вам вийти на високий рівень аналітичних розрахунків майбутніх подій.

Автор тексту: Самолюк Василь Леонідович Автор фото: Луговий Павло Сергійович 

Все про майбутнє і неминуче
Наукові прогнози
Громадські прогнози
Офіційні прогнози
Інертність історії
Пророцтва релігій
Пророцтва індивідуумів

Рекомендовано


Популярно


Партнери