RU UA EN

Вхід в систему

Забули пароль? Реєстрація

 

Сканер індивідуума


Категорії


Нові публікації

Видео-інтерв'ю фіналіста проекту "Топ 100. Гордость Украини. Мужчины" Василя Самолюка
17.08.2018
Новини

Фіналіст проекту "Топ 100. Гордость України. Мужчины" автор монументальних праць "Науковий підхід психоно...

Купити книгу - Анатомія психології людини
25.06.2018
Продам

Василь Самолюк. Анатомія психології людини В основі книжки п'ята частина праці «Науковий підхід психономії. ...

Купити книгу Науковий підхід психономії Основи природної психології
25.06.2018
Продам

Василь Самолюк Науковий підхід психономії Основи природної психології   Ця новітня наукова розробка системи п...

Головна :: Сканер індивідуума

Сканер індивідуума

Інформація, видана на певний запит програмою «Сканер індивіда», являє собою інструментарій для людини, яка бажає краще зрозуміти себе або іншої людини.

Відповідь програми дозволяє людині робити зміни у своєму характері чи впливати на характер іншої людини.

Щоб проявляти вплив на свій характер або на характери іншої людини, для цього необхідно володіти знаннями і розумінням базового природного характеру, що вивчається людини і поточні вікові фази його прояви.

Цикли часу впливають на життя людини, щоб він не думав про це і як би не ставився до ефектів впливу часу.

Наприклад, у людини п'ятирічного віку проявляється один характер, у двадцятирічного - інший, у п'ятдесятирічного - третій і у дев'яносторічному - четвертий. І це можна помічати за зовнішніми проявами і станом їх плоті, по заняттях і поведінці, також по тому, що їм належить в матеріальному світі.

На підставі дослідження більше 57 тисяч характерів людей. У фахівців науки психономії склалися знання і розуміння того, що практично всі люди проходять різні віку свого життя з незмінним характером. Справа в тому, що індивідуальний характер людини, в більшості випадків, залишається незмінним. Із зростанням людини його характер розкривається, як розвивається рослина, у якого формуються плоди діяльності, необхідні йому самому і суспільству його відносин.

І як сказав Ісус Христос: «Древо, плоду не родить, буде відкинений геть», так і людина, нездатний виробляти користь для себе і суспільства, приречений на деградацію і зникнення.

У вас є можливість вивчити природні плоди свого характеру, які закладені у ваше життя під час народження.

Програма «Сканер індивіда» видає інформацію про базову характері людини, з яким він проходить різні віку свого життя. При цьому він розвивається, окультурівая свої природні риси характеру, або знаходиться на поводу стихійності своєї природи закладеної від народження. Відповідь програми висвітлює природну спрямованість розвитку людини, її плоди діяльності, які людина частково бачить, розуміє, але в цілому з даних позицій не вивчав.

Коли ми розглядаємо свій або чийсь характер, то ми розмірковуємо з досвіду наших минулих дій і поведінки оточуючих. У поточні секунди складно людині проявляти дії і одночасно оцінювати свій характер, але він може відчувати свій настрій і чітко бачити свої бажання, до яких він прагне в даний момент.

За допомогою програми «Сканер індивіда» ви можете перейнятися розумінням в основи свого характеру або іншої особистості, при бажанні і необхідності проводити зміни властивостей характеру в напрямку розвитку і удосконалення.

Відповіді на запити викладені в діалогово-асоціативному стилі, що дозволяє автоматично розвиватися людині за допомогою уважного читання.

Як скористатися програмою «Сканер індивіда», викладено в інструкції бази даних.
Інструкція бази даних:

Ви знаходитесь на головній сторінці бази даних автоматичної програми «Сканер індивіда».

База даних програми «Сканер індивіда» сформована на основі законів і системи, відображених в елементарній таблиці науки психономії. У таблиці викладено порядок вертикальних відносин людини в суспільстві і прищеплені йому його часом народження природні властивості характеру. Елементарна таблиця складається з заголовків, що визначають загальний вміст тематичної спрямованості різних сфер діяльності людини. Програма «Сканер індивіда» відповідає на запит по параметрам часу, дати та року народження. Відповіді програми сформовані за деякими параграфами елементарної таблиці науки психономії з детальним змістом характеристик психологічної конструкції індивідуумів. Відповідь програми «Сканер індивіда» містить 55 пунктів конструктивних характеристик, які користувач набуває для особистого користування.

Продукція програми «Сканер індивіда»

Продукти даної програми дозволяють користувачеві отримати психологічний аналіз людини по його номіналах народження. Дана програма діагностує особистість на рівні її інстинктів. При запиті відповідь програми складається з п'яти частин.

У правій частині програми знаходиться панель управління, яка називається «Введення параметрів». Щоб зробити запит на інтересуемого людини необхідно заповнити всі п'ять пунктів дати і часу народження диагностируемого людини в панелі «Введення параметрів».

Буває, що час народження людини, на якого виробляється запит користувачеві невідомо чи взагалі даних народження немає! У такому випадку користувачеві необхідно в невідомих параметрах народження вибрати замість цифр знаки питання, на невідомий рік народження внести чотири знаки питання.

Програма діагностує людини при відомих номіналах його народження. При невідомих номіналах народження диагностируемого людини програма видає тестову інформацію, за допомогою якої користувач аналізує діяльність тестованого людини, формуючи в своєму розумінні певну психологічну конструкцію людини.

Після того як користувач вніс параметри дати та часу народження для діагностики людини йому необхідно вибрати «Тип даних»: «загальні» або «базові». При виборі типу даних «Загальні» програма видає інформацію в п'яти частинах про діагностованих людині. Перша частина характеризує рівень світогляду та його властивості. Друга частина характеризує рівень тактики поведінки і його властивості. Третя частина характеризує рівень умов в обставинах, стратегію і її властивості. Четверта частина характеризує співвідношення світогляду з тактичними методами поведінки і різницю між ними. П'ята частина характеризує співвідношення тактичних методів поведінки зі стратегією умов в обставинах і різницю між ними. При виборі типу даних «Базові» програма видає тільки перших три частини інформації про тестованому людині - це про світогляд, тактиці поведінки і про стратегію умов відносин в обставинах.

Щоб скористатися програмою «Сканера індивідуума» користувачеві необхідно зареєструватися на цьому сайті! Після реєстрації користувачеві автоматично на E-mail приходить посилання для авторизації. В особистому кабінеті знаходиться доступ до «Балансу» і до «Особистим даними» реєстрації. При реєстрації необхідно заповнити обов'язкові пункти: Ім'я, Прізвище, E-mail, Пароль, Підтвердження паролю! У реєстрації є три пункти, які заповнювати необов'язково: Пол, Дата народження, Номер телефону.

«Баланс» необхідний для використання програми «Сканера індивідуума»! Через функції балансу користувач може поповнювати рахунок своєї реєстрації грошовими коштами. У балансі підключені три системи, за допомогою яких користувач може переводити гроші на рахунок своєї реєстрації - це «LiqPay», «WebMoney», «SMS».

Найпростіша і максимально швидка можливість поповнити свій рахунок і скористатися програмою «Сканера індивідуума» - це відправка «SMS» з мобільних телефонів чотирьох операторів України: МТS, Kyivstar-Beeline, Life.

У програмі «Сканер індивіда» грошові кошти переказуються в електронні гроші сайту «Цілі», одна ціла дорівнює 24 гривням.

Для поповнення балансу на 1 «Цілую» користувач має можливість відправити SMS з текстом, що складається з цифр, які у кожного користувача автоматично вказуються в функції балансу: «Поповнення балансу за допомогою SMS». Дані цифри вносяться замість тексту SMS і відправляються на номер 4161 - вартість 30 гривень з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до пенсійного фонду, повна сума вартості SMS дорівнює 31.87 гривням. При відправці SMS на номер 4161 на рахунок вашої реєстрації на сайті буде зараховано 25 гривень (1,04 «Цілих»).

Користувач має можливість поповнити балансу на суму 0,54 «Цілою» за допомогою SMS. Для даної суми також необхідно відправити SMS з текстом, що складається з цифр, які у кожного користувача автоматично вказуються в функції балансу: «Поповнення балансу за допомогою SMS». Дані цифри вносяться замість тексту SMS і відправляються на номер 4449 - вартість 16 гривень з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до пенсійного фонду, повна сума вартості SMS дорівнює 17 гривням. При відправці SMS на номер 4449 на рахунок вашої реєстрації на сайті буде зараховано 13,34 гривень (0,55 «Цілих»).

Вартість одного запиту в програмі «Сканер індивіда» дорівнює 13 гривням (0,54 «Цілих»).

Ви володієте можливістю скористатися програмою прямо зараз, в даний момент! Для наочного прикладу ознайомтеся з одним з відповідей програми «Сканер індивіда» у відділі «План параметрів».

Карта відділу:


Відділ № 0001. Сканер індивіда

Розділ № 1. Інструкція з експлуатації
Розділ № 2. План параметрів
Підрозділ № 1. Світогляд
Підрозділ № 2. Методика
Підрозділ № 3. Умови обставин
Підрозділ № 4. Різниця світогляду з методами
Підрозділ № 5. Різниця методів до умов обставин
Підрозділ № 6. Кінцевий прояв 

Внесення параметрів

Дата народження:

Час народження:

Тип даних:

   


Рекомендовано


Популярно


Партнери