RU UA EN

Вхід в систему

Забули пароль? Реєстрація

 

Категорії


Нові публікації

Видео-інтерв'ю фіналіста проекту "Топ 100. Гордость Украини. Мужчины" Василя Самолюка
17.08.2018
Новини

Фіналіст проекту "Топ 100. Гордость України. Мужчины" автор монументальних праць "Науковий підхід психоно...

Купити книгу - Анатомія психології людини
25.06.2018
Продам

Василь Самолюк. Анатомія психології людини В основі книжки п'ята частина праці «Науковий підхід психономії. ...

Купити книгу Науковий підхід психономії Основи природної психології
25.06.2018
Продам

Василь Самолюк Науковий підхід психономії Основи природної психології   Ця новітня наукова розробка системи п...

Головна :: «Українська Взаємодопомога» Всеукраїнська громадська організація

«Українська Взаємодопомога» Всеукраїнська громадська організація

КОНЦЕПЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВГО «Українська взаємодопомога»

Всеукраїнська громадська організація «Українська Взаємодопомога» створена на установчій конференції у Києві 17 листопада  2003року, має місцеві відділення у 24 областях та АР Крим.

Головною метою діяльності організації є захист інтересів громадян України, які перебувають за кордоном, громадське сприяння   усуненню причин масової трудової міграції українців за кордон і створення передумов і механізмів їх повернення на Батьківщину.Організація займається захистом цивільних, професійних, соціальних, економічних прав і забезпеченням національно-  культурних, інформаційних та інших спільних інтересів громадян України, які тимчасово перебувають за кордоном на      заробітках, і їх сімей в Україні.

Протягом періоду свого функціонування ВГО «Українська Взаємодопомога» проводить важливу громадську роботу, спрямовану на соціально-правовий захист, на пробудження громадянської активності і консолідації українських громадян за кордоном; налагоджує і розвиває дієві відносини з українцями четвертої хвилі міграції та еміграції; вивчає соціальні прагнення громадян України, які перебувають за кордоном на заробітках або намагаються туди виїхати; вивчає проблеми, з якими стикаються українці четвертої хвилі еміграції, і шукає шляхи їх рішення; підтримує громадські ініціативи українських громадян за кордоном, сприяє формуванню у середовищі нової української еміграції мережі професійних, профспілкових, культурно-інформаційних, освітніх, дитячо-молодіжних, спортивних, благодійних та інших організацій; поширює серед українських трудових мігрантів інформацію про Україну, зокрема про регіони їх походження, і в Україні - про їхнє становище в країнах перебування, сприяє дотриманню прав людини, консолідації і збереженню цілісності українського суспільства.

ВГО «Українська Взаємодопомога» організувала проведення І Всесвітнього (установчого) з'їзду представників новітньої міграційно-еміграційної хвилі з України (18-19 серпня 2006) і стала базовою структурою створення Міжнародної громадської організації українців «Четверта Хвиля», покликаної об'єднувати й координувати діяльність численних українських товариств і громадських організацій новітньої міграційно-еміграційної хвилі.

ВГО «Українська Взаємодопомога» систематично проводить круглі столи, семінари, конференції з проблематики української освіти та культури за кордоном, врегулювання і зменшення новітнього міграційно-еміграційного потоку з Україною.

У 2008 році ВГО «Українська Взаємодопомога» спільно з МГОУ «Четверта Хвиля» розпочала широкомасштабний Міжнародний культурно-громадський проект - Естафета культур європейських народів "Серце Європи». Проект «Серце Європи» спрямований на консолідацію українських творчих сил за кордоном, в основному в європейських країнах, для спільної мети - духовно-культурного, соціально-економічного розвитку України. Разом з тим передбачається співробітництво на паритетних засадах з громадськими та державними організаціями країн перебування українців і з товариствами національних меншин в Україні. Ця громадська ініціатива сприяє політиці Української держави щодо активного залучення українських закордонних громад до процесу створення нації, держави та консолідації українського суспільства. У 2008 року у рамках широкого культурно-громадського проекту відбувся Міжнародний пленер українських художників та фотохудожників із закордону "Серце Європи», присвячений Міжнародному Дню захисту дітей. Пленер проводився з 1 по 10 червня у с. Вишка і навколишніх селах Великоберезнянського району Закарпатської області, де сходяться кордони України, Словаччини та Польщі.

На підставі культурних заходів ВГО «Українська Взаємодопомога» та МГОУ «Четверта Хвиля» ініціювали створення у столиці України Галереї сучасного українського мистецтва у світі (Галерея СУІВМ). Необхідність такої галереї саме на часі - в ній повинні бути зібрані розсіяні по світу твори українських художників, переважно молодих і перспективних талантів, які осідають у приватних колекціях за кордоном і назавжди втрачаються для України.

ВГО «Українська Взаємодопомога» займається також поверненням в українське культурне середовище імен видатних людей України. Ці ініціативи спрямовані на підняття престижу української культури і науки і на відновлення духовно-інтелектуального потенціалу українського суспільства.

ВГО «Українська Взаємодопомога» та МГОУ «Четверта Хвиля» ініціювали запровадження Стратегії злагодженого розвитку України, Стратегії співпраці України з українцями за кордоном, Комплексної соціально-економічної Державної програми «Повернення на Батьківщину українських трудових мігрантів», які забезпечать оновлення і розвиток генетичного, духовно- інтелектуального, фізичного, репродуктивного, творчо-наукового, економічного потенціалу українського суспільства і спонукають Українську державу до захисту своїх громадян по всьому світу і до ліквідації у країні соціально-економічних причин масової трудової міграції українців.

                                                           Рада ВГО «Українська Взаємодопомога».

Рекомендовано


Популярно


Партнери