RU UA EN

Вхід в систему

Забули пароль? Реєстрація

 
Головна :: Вінець освіти :: План параметрів

План параметрів

Об'єкт:

               Текстова інформація об'ємом від 24 до 36 аркушів формату А-4.

 

 

Виклад

 Певна відповідь з індивідуального запиту на людину народжену 7.05 ранку.

Світогляд

§ 1 Рівні світогляду

Загальне визначення

Світогляд людини володіє індивідуальним змістом інформації, яка концентрується у пам'яті індивідуумів з різною щільністю. Від щільності сприйняття інформації залежить швидкість мислення людини і внутрішні її реакції. Мінімальна щільність інформації - в індивідуумів дванадцятого рівня. Це проявляється найвищою швидкістю мислення і миттєвими внутрішніми реакціями його самопочуття. Найвища щільність інформації - в індивідуумів першого рівня світогляду. Це проявляється низькою швидкістю мислення і слабоактивних внутрішніх реакцій його самопочуття. Від першого до дванадцятого рівня знижується щільність і детальність інформаційного сприйняття і збільшується швидкість та продуктивність самореалізації інтелекту індивідуумів. Рівні світогляду послідовно піднімаються по вертикалі від одного до дванадцяти.

12-рівень світогляду

§ 2 Системні властивості рівня світогляду

Людина від найпростішого розуміння життя до найскладнішого усвідомлення особистої важливості у відносинах з інформацією непереривно розвивається. Своїм мисленням людина сприймає різну інформацію за стандартами, виробленим своїм рівнем світогляду.

Дванадцятий рівень - вплив особистості.

Людина на цьому рівні світогляду сприймає і запам'ятовує різні об'єкти навколишнього середовища за ефектом їх впливу на інших людей і конкретно на даного індивідуума. Сприймають індивідуумів, вникаючи в їх здатність і можливість впливати на суспільство.

§ 3 Властивості можливостей

Кожна людина по-своєму бачить свої можливості і за своїм баченням застосовує їх. Людина сама по собі не придумує шлях дієвих можливостей, вона повторяє їх за звичкою, поки не побачить паралельно, щось нове. Таким чином, людині достатньо бачити паралельно інноваційні можливості, щоб почати розвиватися інформативно у своєму мисленні і підвищувати якість світогляду.

Дванадцятий рівень - взаємодія можливостей.

Здатні миттєво зрозуміти, узгодити і взаємодіяти з максимальним обопільним ефектом. Створюють відносини з незнайомими людьми з першого разу.

§ 4 Система поточної роботи мислення

У людському мисленні існують різні відносини до інформації, по-різному ставляться до знань, обробляючи за своїми порядками. Цими діями створюють процесорну роботу мислення.

Дванадцятий рівень - використання своєчасних можливостей.

Намагаються застосовувати вчасно свої можливості або використовувати можливості взаємодіючих.

§ 5 Система застосування знань

Кожен індивідуум одні й ті ж знання сприймає по-своєму. У нього на них існують особисті переживання, які він придбав у досвідчених процесах самореалізації. Особисті переживання людини у силу індивідуального розуміння однієї і тієї ж інформації вибудовують ставлення, а також і застосування одних і тих же знань.

Дванадцятий рівень - застосування реальних знань.

Дана людина застосовує ті знання, які підтверджені особистою практикою або практикою відповідальних індивідуумів.

§ 6 Динаміка мислення

Людина використовує розумові зусилля у ті моменти, коли виникає порядок первинних відносин інформації та активних сил психіки. Кожна людина по-своєму оцінює свої завдання, при цьому самостійно обирає моменти свого реагування і тривалість впливу. Люди системно розуміють різні взаємодії, обираючи індивідуальну політику свого розуміння та самовіддачі цьому.

Дванадцятий рівень - самовіддача у визначеності.

Схильність прилаштовувати зусилля у темах конкретно визначених за змістом і практичності.

§ 7 Цілеспрямованість уваги

Увага людини має особливі властивості бачити світ по-своєму, індивідуально. Особисте бачення світу направляє людську увагу на вникання у певні сторони відносин. Відповідно з однієї і тієї ж теми можуть одержувати різну користь та певну кількість індивідуумів. У даному поясненні все залежить від того, на що особливо направлено увагу у процесі відносин.

Дванадцятий рівень – вникання у конкретні відносини і теми процесів.

Розглядаючи різні теми відносин, вникають у конкретні сторони якості та значення.

§ 8 Властивості розуміння

У кожного індивідуума властивості розуміння однієї і тієї ж теми своє, тому від розуміння людина реагує у відносинах. При цьому стежить за реакцією навколишнього середовища і людей після свого впливу. Людина зрозуміло і задумано впроваджує у відносини, стверджуючись цим. При невдачах реалізувати своє розуміння, слабшає у своїй впевненості та твердості, як точки у просторі.

Дванадцятий рівень - розуміння всього в цілому.

У своєму розумінні об'єднує у загальний зміст загальне значення теми відносин.

§ 9 Система активності

Кожна людина індивідуально ставиться до свого енергетичного фонду уваги. Деякі не вміють цінувати свою увагу, а інші не вміють цінувати увагу взаємодіючих, треті ж не відчувають увагу, щоб стандартизувати, як потенціал у заходах. І так як кожен індивідуум по-своєму витрачає і контролює потенціал уваги, на цих діях, так і прибавляють у певному стані активні здібності. Він володіє фондом резервного запасу, уваги залежить від можливості самореалізації, що може вироблятися з останніх сил або з виділеного запасу.

Дванадцятий рівень - завжди оцінюють все глобально.

У різних відносинах схильні оцінювати максимальні значення.

§ 10 Властивості старання

Наше намагання залишається в основному тільки для нас старанням!

Для навколишніх у більшій мірі не видно у нашій поведінці старання. Справа в тому, що наші внутрішні відчуття старання можуть сприйматися оточуючими зовсім в іншому значенні. Важливо свідомо досліджувати властивості старання, щоб на них ефективно впливати.

Дванадцятий рівень - об'єднує старання.

Своїм мисленням об'єднують уривки і подробиці у загальні блоки, спрощуючи знання.

§ 11 Цілеспрямованість мислення

Розмірковуючи або працюючи над чимось, індивідуум переслідує певну мету, яка уявляється у різних формах, видах і станах. Людські цілі - це їх турботи, які володіють людиною, а людина добровільно належить їм. Своє прагнення до цілей, закладене мисленням, люди реалізовують за певним порядком особистого усвідомлення.

Дванадцятий рівень - зробити так, щоб бути не чудовим.

Своїм розумінням цінують всілякі можливості праці мислення, без відпочинку вправляються у цьому. У відносинах самореалізації не встигає пустити в оборот всі свої знання, яких у нього значно більше, ніж для самореалізації.

§ 12 Установки усвідомлення

У людському розумінні закладені автоматичні установки пріоритетної важливості, направляючи мислення на певні цінності і конкуренцію за них у суспільних відносинах. Дані установки цінностей є особистими обладунками розумової самореалізації у світі образів. За допомогою карт мислення людина справляє самостійні рішення та угоди.

Дванадцятий рівень - установка - всебічне розуміння, досконале знання.

Своїм розуміння розглядають з різних боків тему мислення, такими способами повноцінно розуміють теми відносин особистої самореалізації.

§ 13 Концентрація уваги на тимчасових процесах

Особливі властивості мислення ґрунтуються на роботі з інформацією своїх знань, знань взаємодіючих і з інформацією середовища відносин та самореалізації. Працюючи з інформацією перелічених напрямів, людина здатна за трьома основними порядками мислити. У напрямку даних порядків спрямована увага людини.

Третій порядок - піклуються про колишній процес реалізації.

Особливо ясна інформація, пройшла через відносини та умов самореалізації.

 

Виклад

 Певна відповідь з індивідуального запиту на людину народжену 2 січня.

Методи поведінки, тактика. 

§ 1 Поведінка людини має індивідуальну ефективність

Одну й ту ж задачу один виконує швидко, а другий повільно, один якісно, а інший неякісно, один як-небудь, а другий з почуттям і старанням. У процесах життєвих стосунків у кожної людини виробляється певний темп у самореалізації, також і в старанні. Все це концентрується у конкретних методах самореалізації. Усілякі методи прирівнюються до певного рівня поведінки. З першого по дванадцятий рівень розвивається швидкість і знижується якість.

Перший рівень поведінки.

Максимальна сприйнятливість до поточних відносин, через це дуже захоплюються або відволікаються на подробиці. 

§ 3 У процесі різних відносин людина природно планує свою поведінку і ставлення до оточуючих.

Планування послідовних дій і вчинків розкривається чотирма блоками даної теми.

Перший рівень інтелектуального зростання виявляється у таких формах поведінки:

А) Безмежне співчуття.

Ця властивість дозволяє людині за рахунок почуттів розуміти всіх і все, але на детальному рівні. Її співчуття без діла не обходиться, завжди хтось намагається корисливо скористатися таким ставленням. Якщо співчуваєш, то допомагай ще і справою.

Б) Відповідальний простачок.

Велика проблема людей першого рівня полягає у тому, що вони дуже легковажно беруть на себе відповідальність у багатьох справах і ту відповідальність, яка з ними може бути ніяк не пов'язана. Процес реалізації, навішена на них відповідальность, приводить їх до переоцінки зобов'язань у кращому випадку, а в гіршому - до виснаження сил і занурення у глибокий депресивний стан.

В) Одинокий романтик.

Причиною самотності є незлічена кількість мрій, мало, які з них реалізовуються, а оточуючі можуть ставитися несерйозно з іронією до простих людей з цілям першого рівня. Відповідно вони про щось мріють на самоті.

Г) Настирний знавець.

Ця людина у разі, коли щось знає, перетворюється з чуттєвої особистості у вибуховий вулкан не вникаючи в усе, що навколо відбувається. Ця особа виливає інформацію, яка збіглася хоч на трохи з темою запиту оточуючих. І ця ініціатива настільки велика, що діалог перетворюється на монолог, який виснажує всіх присутніх, якщо вчасно не розпорошиться або не переб'ються.

§ 4 Почуття серця

У відносинах з деякими людьми ми вимагаємо і чекаємо від них неможливого. Справа у тому, що деякі люди за своєю природою милосердні, як у міжособистісних відносинах так і у дружбі, а інші холодносердечні. І вимагати від холодносердечного фанатичних відносин неможливо, як і від милосердного холоднокровності.

Милосердний у міжособистісних відносинах і у- дружбі схильний до фанатичного захоплення.

§ 7 Робота з інформацією

У нашому житті і у житті інших існує, існувала і буде існувати незліченна кількість інформації, що людство намагається впорядкувати. Для цього людство користується трьома методами роботи з інформацією.

Реалізація або іншими словами перетворення теорії у практику - цей метод є одним з найважливіших.

У моменти реалізації якихось робіт або відносин відбувається використання точної інформації, яка надана істориками і прогнозистами. Ця інформація про те, як виконати ту чи іншу роботу або дію. Таким чином, завдяки точної інформації ми можемо скорочувати витрати, час і увагу й інші ресурси. Реалізатор має здатність перетворювати інформацію у будь-якій дії (корисній або марній). Реалізатор не особливо відволікається глибиною минулих подій або детальністю майбутніх подій, він максимально знаходиться в умовах і можливостях поточного часу.

§ 8 Джерело інформації

У процесі життєвих подій людина користується різною інформацією. По-різному її набуває і до неї відноситься. Існує три основних джерела інформації, якою ми користуємося.

Альтернатива.

Дане джерело інформації черпається з поточних подій.

§ 10 Символи пунктуації

У суспільстві людей відбувається численна взаємодія індивідуумів між собою. У процесах відносин кожен індивідуум контролює свої ритми і ритми, взаємодіючих певними заходами пунктуації, за допомогою яких впливають на дані відносини.

Крапка.

За допомогою крапка ми у правописі поділяємо одне речення з іншим або абзаци, параграфи, теми. У людей ці якості проявляються психологічно таким чином, що вони можуть розділяти одні справи від інших і особливо розділяють речі, матерію. Відповідно здатність розділяти сфери діяльності дозволяють людині ясно оцінювати певні речі, дії або відношення.

§ 11 Дійсні можливості

Наші тактичні дії виробляють певний ефект на теми відносин. Важливим завжди є діяти своєчасно і ефективно у міру своїх здібностей. У кожної людини вироблені автоматичні, природні здібності ,ефективно діяти у відносинах. Дії у відносинах виробляються переважно інформативно, а не фізично.

Разділяє.

У темах відносин чітко розділяє одні теми від інших.

§ 12 Особливо цінують

У суспільстві існує багато напрямків, які відносяться до груп цінностей. Але у природній будові людини всі цінності розділені на три групи - це групи матеріал цінностей, ідеалів і відносин.

 Матеріальні цінності.

Дана особа особливо цінує предмети і дуже прив'язується до них та іноді здатна залежати від матеріальних благ.

§ 13 Психологічні властивості історії та плани далекого майбутнього.

 "Психологічна” проявляється у поточних взаємодіях.

Даний індивідуум віддається процесу, не відволікаючись глибинам проблем, схильні йти наперекір планам людей. Відповідно даній людині складно перемикатися своїми методами у тих випадках, коли щось відбувається непередбачувано і не за планом.

§ 14 Ефективність методів у діях

Людина своїми діями виробляє різні ефекти на свій стан і стан оточуючих, а також на тему відносин.

Підтверджують.

Даний індивідуум у відносинах підтверджує свої позиції або розуміння поточними проявами у навколишньому середовищі.

§ 15 Форма поведінки

Поведінка індивідуума завжди має певну форму для оточуючих або взаємодіючих. Будь-яка форма поведінки має свою основу і продуктивність.

Факти.

Даний індивідуум у своїй поведінці ґрунтується на візуальні факти, у силу цього особливо надає перевагу фактам, що стосується відносин та угод.

§ 16 Діагональ, вертикаль, горизонталь

Поведінку людей можна характеризувати геометричними значеннями. І так, як ми раніше ознайомилися з потрійними властивостями поведінки людей, ми можемо також охарактеризувати за геометричними напрямками три групи:

Діагональ.

Даний індивідуум особливо універсальний. Його спосіб життя образно представляє собою драбину зі сходинками зростання. Ступінь по площині дозволяє накопичувати і примножувати ресурси. У такому напрямку витрачається мінімум особистих ресурсів. Ступінь по вертикалі - необхідний напрям розвитку, несе витрати ресурсів іноді навіть безрезультатних. Іноді даний індивідуум схильний захоплюватися надмірно площиною або вертикаллю.

§ 17 Перемінність.

Мінливість між емоційністю і тактовністю - це більш універсальні позиції.

Дана мінлива особистість обирає спочатку якісь певні тактичні методи для відносин на основі доводів і у процесі відносин може переключатися на емоції, щоб у момент збудження змінити тактику. У силу цього мінливі позиції дають можливість реагувати на поточні ситуації, при цьому, не зобов'язуючи себе вести за правилами певної тактики. Даний індивідуум може застосовувати різні тактики, пов'язуючи їх між собою короткочасними емоціями.

§ 18 Позитивно-негативні властивості

Людина своєю поведінкою або темами відносин здатна створювати негативний або позитивний ефект, на взаємодіючих або оточуючих людей.

По 50% негативу з позитивом.

Наполовину позитивний і наполовину негативний. Все у більшій мірі залежить від поточних умов.

§ 19 Існує три форми прояву у майбутніх подіях: напівпровідник, провідник та ізолятор

Півпровідник.

Дана людина володіє властивостями напівпровідника. Вона спирається на поточні події, з яких реєструє собі і оточуючим та передбачає розвиток різних теорій. Іноді ці передбачення дуже короткі щодо детальності майбутніх подій. У силу певного досвіду даний індивідуум може деякі факти чи аргументи ставити під сумнів частково і бути впевненим у них. Відповідно ця людина є напівпровідником між людьми різних категорій.

§ 20 Темпераменти характерів

Темперамент у характері людини по-різному позначається для навколишніх людей. У силу темпераменту людина здатна пригнічувати інших людей або бути гнобленим від, переважаючих темпераментом людей. Темперамент як температура у характері людини, яку можна порівнювати з високою швидкістю полум'я і низькою швидкістю холоду. Дані якості у людині проявляються у вигляді харизми, вибуху характеру або безхарактерністю.

Меланхолік.

Даний індивідуум легкоранимий, нерішучий, часто проявляє підвищену вимогливість до себе і до інших. За підтримки здатний досягати високих показників у творчій роботі. Захоплений емоційним настроєм або удаваності. З причин невдач знижується реакція до повної загальмованості і непрацездатності.Меланхолік не демонструє свою волю або свої особисті веління. Йому доводиться виконувати накази вольових настанов, освітлень або тисків інших індивідуумів.

§ 21 Вольові якості

Сила волі - у чому вона проявляється? Воля починається з веління, яке направляє хтось, в якомусь напрямку. Можна сказати «зсуває» у якому-небудь напрямку, за образом рухаються стінки або стелі. У першу чергу, воля виробляється за допомогою психічно-морального збудження через бажання. Початок прояву волі: «Я хочу цього !!!»,« Я бажаю цього !!!», «Мені необхідно це !!!»,« Я зможу досягти цього !!!», «У мене вийде це!» , «У мене є все для цього !!!»,« Я максимально пильную »,« Я максимально віддаюсь для когось». Через такі позиви ми можемо порушувати у собі волю. Воля збуджується у людині за допомогою фанатизму. Фанатизм - це найпотужніший генератор волі. При цьому, користуючись фанатизмом, потрібно його контролювати тверезістю, свідомість поточного часу. Вміти миттєво включати фанатизм, за допомогою якого можна реалізовувати складні завдання, які можуть бути також монотонними. Також вміти після досягнення поставлених завдань миттєво вимикати фанатизм, повертаючись у миттєво спокійний стан.Існує чотири порядки, за якими виявляються вольові дії.

Безвольовий.

Ця людина не може демонструвати свої бажання, права і веління. Якщо від неї якась воля і проявляється, то вона була ним ввібрана від інших людей, з якими доводилдось взаємодіяти. Вона чужу волю може реалізовувати набагато краще, ніж свою. Тому і називається „без своєї волі”.

§ 22 Якості відповідальності

У суспільстві кожен індивідуум особливо сприймає порядки відповідальності, які можуть складатися у відносинах з іншими людьми. Саме відповідальність направляє розумові показники у вигідну або зрозумілу для себе сторону. Відповідальність можна представляти, як маніпуляцію. Люди можуть бути відповідальними за свою поведінку перед суспільством, чи бути відповідальними за свій стан перед самим собою.

У силу волі інших відповідальний.

Ця людина проявляє максимальну відповідальність перед взаємодіючими, з якими досягла якихось угод або мала відношення.

§ 23 Психологічні стандарти

Кожна людина за своєю природою звертає увагу на відносини, що дозволяє йому розуміти, оцінювати і впливати на ці відносини.

Етикет.

За засобом етикету у нас існують писані і неписані правила, які дозволяють нам обирати методи поведінки і взаємини. З давньогрецького „етикет” означає собою (ярлик), на українській мові значить „стандарт”. Існує маса стандартів поведінки людей. Ці стандарти формуються у суспільстві, як певний порядок, через який ми маємо право на взаємини. І так, як багато різних товариств, у кожному є свій етикет. Тому, входячи у будь-яке суспільство, ми можемо прийняти їх етикет (правила) або внести свій. В інших випадках відбувається конкуренція, де перемагає людина з більш, переважаючим етикетом. У даного індивідуума особливо сконцентровано увагу на поточних правилах відносин і на стандарти вжитку оточуючих.

§ 24 Зовнішні дії, внутрішні дії, з'єднувальні дії

З'єднувальні дії.

З'єднувальні дії проявляються таким чином: людина на 50% знаходиться у середині себе (своїх почуттях, думках) і на 50% у зовнішньому світі. Даний індивідуум здатний миттєво переключатися з себе у навколишнє середовище і знову повертатися в себе. Він здатний чудово розуміти людей, які знаходяться всередині себе і тих, хто знаходиться своєю увагою у навколишньому середовищі. Ця людина має здатність з'єднувати властивости, через те, що є посередником, об'єднуючим всі три групи. Людині з цими властивостями складно вести відносини в одній певній групі. Вона весь час змінюється у спілкуванні, виходячи з однієї групи в іншу, а пізніше і в третю.

§ 25 Позиція

Існує два методи поведінки та взаємин між людьми: пасивний та активний.

Активний.

Дана людина вміє творити, створювати щось нове, навіть у тих випадках, коли нічого немає, для створення чогось. Відповідно активну людину можна задіяти у різних новаторствах.

§ 26 Стратегічне положення у суспільстві

Існують чотири групи, на які розподіляється суспільство: робочі сили, правоохоронні органи, злочинні сили і керівні органи.

Робочі сили.

Даний індивідуум особливо може реалізовувати себе у виконанні поставлених кимось завдань. Він відносяться до темпераменту меланхоліків. Потребує застосування, вимагачи від себе виконання якихось завдань. Даний індивідуум не завжди може себе застосувати сам, і охоче схиляється під управління інших. У нього немає своїх особистих наказів, він переймає веління в інших та іноді складає враження вольової особистості.

§ 27 Ієрархія фахівців у суспільстві (області)

Від народження з першого подиху повітря людина стає на шлях самостійності. У процесі подальшого життя з кожним кроком розвитку у кожної людини виробляються особливі здібності до різних дій і вмінь. Деякі свої дії або здатності людей окультурюють та іноді закріплює ці властивості освітою, що можна назвати професією за покликанням. Кожен з нас має природний потенціал, який можна називати професією або спеціалізацією. Кожна з природних професій має свій рівень.

Робоча одиниця.

Даний індивідуум - виконавець процесу, який не відкладає виконання завдань на потім. Йому ставлять завдання, пояснюють, а він виконує. Це особливі природні властивості: стійкий, відповідальний, совісний.

§ 28 Властивості фахівця

Кожна людина у суспільстві займається самореалізацією, при цьому застосовує особливі властивості для посиленої результативності своєї участі, в об'єднуючій темі.Кожного разу у темі відносин, при доречності, людина використовує свої особливі властивості поведінки.

Невідкладна старанність.

Реагування даного індивідуума відбувається з моменту розуміння. Дана особа підвищено сприйнятлива до всіх подробиць і деталей, які проявляються у будь-яких відносинах. Вона завжди готова корисно витрачати час на всілякі зрозумілі завдання. Даний індивідуум самостверджується за рахунок процесів реалізації завдань.

§ 29 Динаміка у поведінці

Люди прикладають зусилля у темах відносин з різною динамікою і частотою спроб, у випадках невдачі з першого разу реалізувати тему відносин. Будь-який індивідуум по-своєму розподіляє свої ресурси, що виділяються на темі відносин.

Багатократні.

Вибираючи тему відносин, ладнає ініціативу для самореалізації в обраному рішенні. У разі невдачі з першого разу реалізувати тему обраної мети, змінює методи і знову ладнає зусилля до моменту вирішення обраного завдання або до виснаження ресурсів.

§30. Тактичний закон першого рівня.

"З яким вітаням! З такою відповіддю":

1.Твоє ставлення до навколишніх.

А) Налаштованість на взаємини й непередбачуваність обставин.

Б ) Рівновартий внесок у стосунки.

В) Доброзичливе ставлення до навколишніх спонукає їх ставитися також і до тебе.

2. Ставлення навколишніх до тебе.

А ) Твоє ставлення до навколишніх відбивається від них до тебе.

Б ) Навколишні завжди згодні, якщо ти створиш необхідні умови.

В) Навколишні віднімають, а не переймають. Тому пропустив, упустив, не шукай, далі йди, своє знайди!

3. Дзеркальні позиції .

А ) Не фантазуй, а взаємодій!

Б ) Застосування думки з боку.

В) Відображати те саме у стосунках із навколишніми.

4. Думати про стосунки.

А ) Зміцнює активність поточного розуміння та усвідомлення поводжень навколишніх.

Б ) Прораховуй причини, які підштовхують навколишніх на певні форми поведінки.

В) Планувати, створювати необхідні властивості для цільових стосунків.

§ 31 Стани: свідомості, підсвідомість, пронизливість дотику

Стан людини має цілісність, яка складається з чотирьох частин. Всі вони однаково важливі. Але одна з природи розвинена більше по відношенню до інших трьох складових.

Свідомість.

У даній людині свідомість відіграє фундаментальну роль. Поточна секунда часу належить свідомості. Відповідно почуття відповідальності за себе перед навколишнім середовищем є властивістю свідомості. У поточній секунді часу може творити і створювати та щось змінювати. Відповідно творчість є одним з головних властивостей свідомості. Пильність і неспання - це особливо важливі властивості свідомості у житті даної людини.

§ 32 Сфера натхнення

Інформація навколо людини віддруковується і формує у ньому теми інтересів і потягу, за допомогою яких людина прагне надихнутися, насититися або утвердитися.

Творчість.

Дану особу надихає і утверджує вплив на обставини, різних організаційно творчих занять або заходів. Високочутливі вникання у тему відносин, тонке і детальне бачення теми занять дозволяє даній людині створювати нове або вдосконалити існуюче. За допомогою реалізації себе у творчості дана людина може переносити великі навантаження.

§33 Закон тринадцятий, стратегічний, який відповідає за свідомість.

У безмірності не п'янійте:

1. Не розслаблятися і не напружуватися.

А) Взаємодіяти з навколишнім середовищем за принципами «Айкідо».

Б ) Не захоплюватися різними процесами, вчасно переключатися.

В) Добувати достатки в міру необхідності й законності.

2. Будь-які достатки мають властивості примножувати нескінченно або являтися одноразово.

А ) У будь-яких взаєминах виробляти стабільну, узагальнену характеристику подій.

Б ) Не вражатися стосунками, зберігати балансування.

В) Не турбуватися, пускати в обіг результати примноження.

3. Стійкі позиції .

А) При плідних позиціях не поспішати завантажувати себе іншими роботами.

Б) У сприятливих умовах увсі пропонують допомогу - не відволікатися на них.

В) При різних порушеннях своїх порядків додивлятися до причин, а після - до кінцевого результату.

4. Не шаленіти від ресурсів і не забувати про них.

А) Залишатися спокійним, не наслідувати навколишніх.

Б ) Не переживати про думки навколишніх, робити свою справу.

В) Зберігати свою серйозність переважно в собі, а в зовнішніх стосунках - м'якість і гнучкість.

§ 34 Стратегічні властивості

Суспільство людей переплітається у різному симбіозі індивідуальних властивостей. Кілька людей здатні робити різні дії і цим створювати спільну користь для всіх учасників сторін. Такий ефект стратегічно об'єднує людей у суспільство.

Джерело сили.

Дана людина у суспільстві виділяє багато сил на відносини з людьми. Його сила полягає у тверезому сприйнятті поточних подій, це і прищеплює суспільству, в якому перебуває.

§ 35 Домінуючий потенціал

Стан кожної людини має цілісність, в якій є чотири складові частини і одна з них природно більше розвинена. Це позначається у перевазі певного потенціалу у характері людини.

Почуття.

Почуттями користуються всі, але для цієї людини вони є цінністю. Велика частина суспільства (75%) маніпулює почуттями, вважаючи чуттєвих людей занадто простими. Простота ця виявляється у легкій сприйнятливості подій, які відбуваються поряд з даною людиною. Цей індивідуум ранимий, він майже нічого не пропускає мимо себе . Все приймає близько до серця на користь собі.

§ 36 Напрямок поточного потенціалу

У кожного з нас є особлива спрямованість у певний спектр сприйняття інформації навколишнього середовища або нашого стану. Так як ми одні дії розуміємо або вміємо робити промені між іншими, то сили черпаємо з кращих можливостей. У кожного з нас розвиваються і виробляються краще ті здібності, які постійно експлуатуються нами. Відчуття поточних подій.

Особлива чутливість у даного індивідуума до поточних подій.

Він занурює дану людини в усі подробиці змін навколишнього середовища та внутрішнього стану.

§ 37 Тілесність, натхнення та душевність

Що переважає в особі: дух, душа або тіло? Звернувши увагу, кожен по собі помітить, що особливо схильний до тілесності, що поступається ідейності. Через це душа вимотується. Ці властивості триєдині, але у багатьох існує перевага в одну з трьох сторін.

 Тілесність.

Дана особа особливо чутливо ставиться до свого тіла, його потреб і стану. Відповідно ця особа переважно залежить від потреб свого тіла. Особистості особливо ясний і доступний матеріал світу. Легко розуміє і вникає у властивості матерії. Дуже часто фізіологічні потреби у даного індивідуума перевершують над моральними цінностями. Його увага сконцентрована на незручності фізичного тіла, також на матерії, яка його оточує та на фізіології оточуючих людей.

§ 38 Реалісти, гравці, двосторонні.

У кожного з нас існує своє індивідуальне ставлення до життя і життя близьких, що оточують. Ми навіть не підозрюємо, що у інших людей існують такі ж як і у нас якості характеру. Часто загальне ставлення до життя об'єднує людей, але в основному на деякий час.

Двосторонні.

Ця людина здатна ставитися до життя дуже реалістично, але при необхідності миттєво перемикається в ігровий настрій. Завжди переключається у поведінці, застосовуючи більш вигідну для себе сторону. Таким чином, веде себе мінливо.

§ 39 Три форми енерго-конкуренції або психологічного вампіризму

У поведінці кожної без винятку людини проявляються ефекти впливу на навколишнє середовище і об'єкти відносин. Частіше за все ми можемо замислюватися про ефекти, які виробляємо на взаємодіючих або оточуючих. Більшою мірою ми сконцентровані на своїх особистих відчуттях і на офіційній версії законів взаємин. На думку, що взаємодіють в особистих аналізах, у нас не вистачає уваги або бажання. Так як, особисті відчуття не можуть чекати чи відкладатися на потім. Тому конкуренція психологічного вампіризму полягає у формуванні різних важливостях у відносинах і переваг на даний момент.

Донори.

Його політика заснована на властивостях віддавати, роздавати й контролювати процес. Дана людина впливає на суспільство або на індивідуумів, приваблюючи їх благами, які вона дає їм. Ця людина отримує відчуття задоволення і ефект корисності, коли комусь від нього щось потрібно. Цей індивідуум здатний давати оточуюючим людям силу почуттів, силу уяви, вольовий актив або логічні здібності, які проявляються у вигляді спілкування (комунікабельності). У нього часто буває виснаження, яке іноді призводить до депресії. Він як донор у суспільстві відіграє роль амортизатора, що пом'якшує політику конкуренції у стосунках.

§ 40 Депресія, Параноя, Шизофренія.

Депресія.

Ця людина перепалює ресурси. У неї завдань більше, ніж потенціалу почуттів. Може виконати поставлене перед ним завдання, але у ньому буде вакуум, який у першу чергу призводить до невпевненості у самому собі. Після цього легко вразлива по відношенню до оточуючих. У зв'язку з тим, що люди порівнюють один одного за потенціалом, даний індивідуум у виснаженому стані кидається в очі. Депресія показує, що у людина дуже слабка, тобто у нервовій системі знаходиться електричний струм. Результатом депресії стає слабоконтролююче і дуже важке тіло, спина, не тримає вертикального положення, і ноги не особливо легко відриваються від землі. І над такою людиною дуже легко звеличити оточуючих. Тому депресивний стан у глибокій фазі підштовхує цю людину до самоти і відпочинку.

§ 41 Полюсні культури

Континент від свого розташування відносно полюсів формує певні умови природи. Природа через погоду впливає на настрій людей. Через час, виробляючи певні характери і культурний настрій людей,також приводить до певних крайнощів.

У цієї людини переважно північний настрій у відносинах з людьми.

Вона бореться за будь-яку крихту ресурсів, тому що умови у неї дуже суворі й шанси не повторюються.

§ 42 Негатив, жадібність, іронія, гордість, зарозумілість.

Хочемо ми чи ні, а негативні якості здатні проявлятися у нашому характері. Негативними вони можуть бути в основному на очах оточуючих і взаємодіючих людей, а як для людини єдиним засобом для самореалізації чи виживання.

Жадібність - мінімальні можливості.

Жадібність проявляється у даній людину у той час, коли у неї немає інших можливостей, а є лише та, якої бажано й скористатися. Цій особі доводиться переступати через когось або через якісь високі поняття чинності простих людських необхідностей. Тому ця людина самостверджується по мінімуму, але через реальними можливостями.

§ 43 Тактичні можливості

Для особистої самореалізації кожен застосовує свої методи поведінки, які створюють собою певні можливості для нас у навколишньому середовищі.

Мінімальні можливості.

Цей індивідуум захоплюється і відволікається на будь-яку можливість особистої самореалізації. У зв'язку, з чим знижує планки ціноутворення особистої праці.

§ 44 Потенціал слабкості, який поглинає масу сил

У нашому житті зустрічається маса корисних і даремних занять, захоплень і відносин. З них усіх існує для кожного з нас тема, яка особливо посилено спалює наш життєвий потенціал. Ми навіть можемо не помічати і не усвідомлювати існування цього збитку. У такому разі не маємо можливості впливати на нього.

Скупість.

Даний індивідуум скупо ставиться до себе, обмежуючи себе в якихось великих витратах ресурсів. А щодо оточуючих дуже щедро проявляє себе, роблячи приємні подарунки їм. Ця людина скупиться для себе у великому, але навколишніх обдаровує, більш ніж вони потребують.

§ 45 Методи поведінки

Існує дванадцять основних методів поведінки. Кожен з методів відіграє важливу роль і значення у поведінці людей.

«Твердість переконаності».

За допомогою знань закріплених практикою, даний індивідуум може бути впевнений в інформації і пропонувати її іншим. Його переконання має найсильнішу властивість тоді, коли він може багаторазово застосовувати інформацію у практиці.

§ 46 Особисте щастя у поведінці індивідуума

У природному суспільстві існують визначення щастя і всі знають, що друге щастя називається нахабством. А як називається перше або дванадцяте, ніхто не замислюється. У природній поведінці людина схильна застосовувати свою властивість щастя, яка є одним з дванадцяти і прищеплюється з народження. Але знаючи, про них і, вивчаючи можна розвивати у собі всі дванадцять властивостей.

 Знання пропонують впевненість.

Впевненість даної людини заснована на тому, що вона знає. Через це схильна завжди перетягувати, взаємодіючих на своє інформаційне поле знань, за допомогою пропозицій.

§ 47 З чого починають проявляти себе люди

Кожна людина з певним настроєм і ставленням намагається викласти себе суспільству, при цьому отримати користь від своєї політики поведінки. Кожна політика має початок.

З одного.

Даний індивідуум чудово бачить, розуміє у відносинах одного себе і займає положення по відношенню до інших, як паровоз або кінь, тягне віз, розраховуючи тільки на себе. Ця людина дуже сильна, а якщо розраховує на когось іншого, то - слабка. Коли розраховує лише на себе - самодостатність її зростає. Коли взаємодіє у групі злагоджено і синхронно, то сила групи збільшується. При всьому, відповідальність найвища у того, хто розраховує тільки на себе. Починає з одного - з самого себе.

§ 48 Вплив на суспільство

Люди, взаємодіючи зі суспільством, створюють відносини, що впливають на атмосферу суспільства. Кожен з нас робить своє вкладення у загальну атмосферу суспільних відносин, а суспільство робить свій вплив на наш стан.

Атмосферна залежність від настрою суспільства.

Ця людина живе за законом «З яким привітом - з такою відповіддю». У силу цього вона швидко приймає той стан суспільства, в якому він перебуває. Це може відбуватися у вигляді творення або конкуренції. При цьому від себе нічого нового не бачачи, а просто розчиняється у поточній атмосфері відносин.

§ 49 Вплив пори року народження на певні органи людини

Від часу нашого народження і по теперішню мить ми живемо у своєму ритмі, за допомогою якого розвиваємо або виснажуємо різні здібності свого організму і психологічних порядків взаємодії зі суспільством. Наша діяльність найчастіше перенагружує якісь органи у нашому організмі. В основному це пов'язано з нашою психікою і незнанням про силу впливу нашого настрою і поведінки на більшість органів.

Джерело енергії (електричний струм).

У цієї людини найбільше перевантажена травна система. Через чуттєве сприйняття життя і легко ранимі може дуже часто засмучуватися, спалюючи ресурси, отримані з їжі. Через це їсть знову, перевантажуючи організм. Травні органи з раннього віку слабшають, а деякі працюють у загостреному стані (шлунок, печінка, підшлункова система, кишечник).

§ 50 Методи поведінки людей симетричні властивостям фігур у шахах

За допомогою гри в шахи можна охарактеризувати методику поведінки людини.Людина може навіть не здогадуватися, що його поведінка відповідає правилам і стандартам гри у шахи.

До поведінки цієї людини порівняно відносяться всі пішаки.

Це проявляється у відповідальності за свою поведінку, також здатністю пожертвувати собою заради загального благополуччя. У силу досвіду може набирати сили, за допомогою яких у кінцевому результаті перевтілиться у будь-яку іншу фігуру, крім короля.

§ 60 Інтелектуальність, рухається вперед, що чинять опір мудрості, врівноважуючи божество.

Особливі обладунки людини розвиваються все життя. За допомогою них людина самореалізовується у суспільстві.

Врівноважує божество.

Ця людина приділяє особливу увагу тому, що відбувається зараз. Відповідно спираючись на факти здатний об'єднувати властивості поточних подій мудрих та інтелектуальних. Таким чином, врівноважує стосунки. інтелектуальність формує термін «утримався». Відповідно ми можемо спиратися на будь-які з трьох викладених форм прояву особистості, але твердо спираючись на позицію тих, хто утримався, ми можемо обрати «так» чи «ні».


 

Виклад

 Певна відповідь з індивідуального запиту на людину народжену 1962 році

Умови обставин

 

§ 1 Властивості навколишнього середовища

Кожна людина впливає своїм настроєм на навколишній світ. Все, що оточує людину, реагує на увагу, розуміння і присутність її. Отже, людина влаштована у трьох заходах застосовувати себе. У процесах багатьох відносин людина залишає відбитки своєї участі і впливу, цим формуючи свою історію. Сліди історії кожного індивідуума, що викарбувана будь-якими способами, у подальшому ростуть як коріння дерев, переплітаючись з країнами сусідніх історій. І якщо ти вирощуєш свою історію, як виноградник, тоді кожна частина твоєї історії плодоносить користю у справжніх стосунках. Плоди історії по-різному проявляються у кожного індивідуума, але спільні плоди бувають тоді, коли групи людей бажає одного й того ж. Також, коли люди однаково знаходяться в одному і тому ж випадку самореалізації і, коли однакові умови самореалізації залишають однакові сліди. Людина своєю поведінкою формує відносини у навколишньому середовищі, які з часом відображаються ставленням до взаємодіючих і навколишніх людей. Відносини навколишнього світу до кожної людини формується самою людиною, але помічати це не кожен встигає. І виходить так, що ми ведемо відносини у навколишньому середовищі практично з самим собою, тільки відбитим через навколишній світ, який з часом повторює наші минулі вчинки у діях навколишніх людей.

Дев'ятий рівень умов навколишнього середовища - жорстокість обставин.

Дана людина володіє умовами відносин з оточуючими людьми і суспільством на основі, яких взаємодіє з індивідуумом, проявляючи до нього жорстокість.

§ 2 Ставлення оточуючих

У процесі життя людина взаємодіє з багатьма людьми, розподіляючи при цьому різні відносини і результати. З часом у кожного зі взаємодіючих, залишаються певні особисті враження і розуміння на поточну хвилину, годину і день. І в усвідомленні поточного моменту кожен здатний надолужувати згаяне або влаштовувати різні помсти. І у кожному часі відтягує результати і можливость гідно самореалізуватися. Не можна повністю на дану секунду віддаватися темі можливих відносин, це необхідно робити лише в міру необхідності і можливостей. Наслідки вчорашнього вашого ставлення до різних людей відображаються сьогодні, від зовсім інших людей, конкретно визначеним ставленням і політикою.

Дев'ятий рівень - навколишні жорстоко домагаються свого.

Оточуючі люди у відносинах з даним індивідуумом особливо схильні застосовувати агресію і тиск на даного індивідуума.

§ 3 Властивості характеру оточуючих

Люди з певним характером схильні шукати умови відносин, у яких зможуть самореалізуватися. У даних пошуках люди самі собою несуть певний порядок умов для інших характерів. Ці властивості об'єднують людей у суспільство, яке переплітається різними характерами та умовами для самореалізації характерів. Рушійною силою цього процесу є пошук, запит нових умов для самореалізації, також розвиток існуючих відносин самореалізації характерів і розірвання дисгармонійних відносин. Відповідно кожен з нас створює собою і своєю діяльністю умови відносин до інших людей.

Дев'ятий рівень - навколишні залежні від своєї репутації.

Даний індивідуум у стосунках з оточуючими людьми створює умови, в яких взаємодіючи їх авторитет залежить від рішень даної людини.

§ 4 Метод впливу взаємодіючих

Оточуючі люди впливають на наші з ними відносини певними методами. Відповідно у нас виходять відносини з різними людьми за одними і тими ж методами їх реагування. Це видно у нових відносинах, люди надходять також як ті, з якими були і розірвані відносини. Кожна людина адаптується під певне протистояння і певна взаємодія у різних відносинах. Взаємодіючі стихійно притягуються у сприятливі умови відносин, для реалізації своїх методів.

Дев'ятий рівень - взаємодіють нав'язливі.

Своєю політикою у відносинах створюють порядок взаємодії з оточуючими людьми так, що взаємодіють легко, нав'язуючи свої теми даному індивідууму. При цьому намагаються не помічати його засмучення або небажання даних відносин.

§ 5 Властивості методів взаємодіючих

Всілякий метод у відносинах взаємодіючих до нас проявляється певними властивостями впливу. Властивості впливу на нас, поведінки оточуючих людей вводить нас у певний настрій. А ми у свою чергу також своїми властивостями поведінки впливаємо на настрій взаємодіючих людей. Такими відносинами виробляється стабільна політика з певними властивостями реагування взаємодіючих на наші відносини до оточуючих людей. На кожну людину по-своєму реагують взаємодіють, застосовуючи певні методи. Всі відносини відбуваються за чіткими правилами і твердим законам взаємодій. З практикою часу у нас виробляються певні чіткі платформи відносин, в яких працює один закон відносин з дванадцяти. Виключно малий відсоток здатний застосовувати більше, ніж одне поле законів, але можливо навчитися, ознайомившись з усіма полями і їхніми законами.

Дев'ятий рівень - гордість обставин.

Взаємодіючі горді у своїх позиціях, коли ведуть відносини на полі умов створених даним індивідуумом.

§ 6 Взаємодія на полях самореалізації

Умови, в яких ми народжуємося, живемо, ростемо, формують спеціалізовані стосунки з певними рангами фахівців управлінської, реалізаційної ієрархії. Оригінальними способами з раннього віку складається вести відносини з людьми певного заняття чи професій. Своєрідність у тому, що акредитація спеціалізацій не за назвами професій, а за функціональним ефектом самореалізації. Люди від природи є різними фахівцями і хоча не виходить реалізувати свої природні дані за офіційними акредитаціями, але здібності і реальні властивості проявляються і займають певну поличку у даній системі ....

Дев'ятий рівень - відносини з головами, директорами.

Даний індивідуум переважно знаходиться у суспільстві ініціативних особистостей, директорів, які у відносинах беруться за ті теми, в яких вони будуть головними.

§ 7 Основи взаємодій людини

Люди, з якими ми співпрацюємо, кожен день у нашому розумінні переважно ведуть себе звичайно. Схожість звичайної поведінки близьких зустрічається у поведінці незнайомих нам людей. Взаємодіючи з суспільством, людина здатна визначити загальний фонічний настрій у собі з іншими. Дані настрої розподілені на три групи. При цьому з кожної групи індивідуум заявляє, що дані його позиції найважливіші, а інші позиції - після більш важливих. Відповідно, за такими визначеннями формується зміст знань, властивості розумінь. І в результаті це застосовується у взаєминах.

Ґрунтуються на мораль.

Взаємодіючи з даною людиною, люди особливо приділяють увагу моралі, по традиційності оцінюють дану людину.

§ 8 Джерела потенціалу оточуючих

Черпати ресурси кожному доводиться з різних надр своєї будови душі, характеру. І те джерело, яке частіше застосовується, стає для людини особливою опорою. Навколишнє середовище наставляє, направляючи індивідуально кожній людині розвивати той потенціал, який альтернативний у дану мить або годину. У суспільстві багато, хто вже давно сформувався і визначився у цінностях свого потенціалу, при цьому схиляють вас до таких же рішень і основам потенціалу.

Дев'ятий рівень - дослідне ігнорування.

Взаємодіючи з даним індивідуумом, люди ґрунтуються на досвід попередніх відносин, ігноруючи в сьогоденні.

§ 9 Розуміння взаємодіючих

Людині властиво розуміти все без винятку, але деякі теми, сфери та напрямки він розуміє більше.Причини даних розділень закладаються у досвіді, відповідно ми знаємо і розуміємо те, чого стосувалися своєю увагою раніше. Суспільство, в якому людина формується, розділяється на групи спрямованої уваги.

Відносини.

Оточуючі, які знаходяться поряд з даною людиною або взаємодіють з нею, особливо розбираються у відносинах. Вони пов'язують даного індивідуума новими відносинами.

§ 10 Ставлення оточуючих до даного індивідуума

У взаємодіях люди по-різному до нас ставляться, і це позначається на нашому настрої, стані. Дуже серйозне ставлення, оточуючих може нас затискати, відштовхувати від них чи притягувати. Несерйозне ставлення оточуючих до нас може принижувати нас, або розслабляти. Мінливість оточуючих не дозволяє нам визначитися розумінням взаємодіючих.

Реалісти.

Люди у відносинах відносяться реалістично до даного індивідуума. Оточуючі схильні порушувати увагу даної людини за реалістичними причинами і темами відносин.

§ 11 Залежність оточуючих

Кожна людина своїми діями створює протидії, які проявляються у певному настрої взаємодіючих людей. Будь-яка дія має свою послідовність, яка завжди повертає джерела дії на протидію. Ми своїми діями здатні провокувати людей до переважно тілесних потреб. Також здатні провокувати навколишніх людей на натхненні дії. Також ми здатні своїми діями створювати у навколишніх великі душевні переживання. Три якості залежні між собою - це повна гама необхідних джерел для удосконалення своїх відносин, умов і взаємодіючих.

Душевні.

Атмосфера, яку створює дана людина у відносинах зі взаємодіючими, схиляє оточуючих до залежності від душевних відносин з даним індивідуумом.

§ 12 Ізчерпні властивості взаємодіючих

Кожна людина схильна щось купувати і щось втрачати. Відповідно у людей існують черезмірність, яка у чомусь для них ізчерпна. На даному полі відносин, які підтримує даний індивідуум проявляються ізчепніні дії на взаємодіючих.

Дев'ятий рівень - гнів.

Взаємодіючі люди у відносинах з даним індивідуумом дуже часто виявляють гнів і агресію до даної особи.

§ 13 Перевантаження взаємодіючих

Кожна людина, коли робить зусилля на певну дію з деякою тривалістю, то експлуатовані можливості будуть виснажувати людини. Це буде проявлятися симптомами порушень нормальної діяльності індивідуума.

Шизофренія в оточуючих.

У відносинах з даним індивідуумом навколишні люди зустрічають багато повторюваних ситуацій з минулих своїх відносин. Своїм розумінням сприймають їх рівнозначно. З часом бачення думок з минулого переважає бачення реальностей. Тому навколишні, в якійсь мірі знаходяться у шизофренічному стані.

§ 14 Напрямок робочої інформації оточуючих

У кожного з нас особливо добре виходить розуміти інформацію минулих подій, поточних або, які наближаються. Тому своє розуміння люди застосовують в особливому напрямі, відповідно у цих напрямках виходить набагато краще самореалізовуватися.

Історики.

Даного індивідуума оточують люди, у яких здатності досліджувати минулі події, які ведуть до поточних відносин.

§ 15 Властивості діяльності взаємодіючих.

Оточуючі нас люди у взаємодії виробляють зі своїх сторін плідну діяльність. Їх діяльність у нашій оцінці висока, коли оточуючі своєчасно приймають участь у відносинах з нами. Часом ми не помічаємо форму подачі знань нам від оточуючих, але до кожен з нас взаємодіє за певними правилами, підносячи свої знання і свою участь.

Визначають доводами.

Взаємодіючі у відносинах завжди і за будь-якого приводу складають доводи законів та причин, за допомогою яких склалися поточні факти і відносини. Цим визначають техніку за допомогою, якої буде можливо знову такий же факт або ставлення реалізувати.

§ 16 Тактичне правило взаємодіючихКожна людина живе за своїми правилами і законами, також і ви.

Правила поведінки оточуючих людей повинні ґрунтуватися на умовах, в яких людина знаходиться. Якщо довго перебуває людина в одних умовах, тоді автоматично здатна вступати з досвіду до звичних відносин. Закони є скрізь, у всьому і для всього. І це закон, за яким взаємодіють особисто з цією людиною навколишні люди:

Дев'ятий рівень - любов проти гордості.

Взаємодіючі у відносинах бажають визнання їх важливості і це закріплюють поглинанням уваги і почестей від даного індивідуума.

§ 17 З чого починають взаємодіяти

Люди бачать один в одному щось для себе необхідне, корисне, вигідне або небезпечне, небажане. По-своєму розумінню нас, проявляють ініціативу для відносин з нами. У цих відносинах, взаємодіючи починають з чогось основного і важливого для них.

Дев'ятий рівень - з впливу.

З даним індивідуумом, взаємодіючи, починають з впливу на відносини або на дану особу. При невдалих впливах різко поступаються цій людині.

§ 18 Цінність знань

Будь-які знання мають своє значення і призначення, і кожна людина ґрунтується на ті знання, які йому корисні. Тому користь знань розділимо на три групи - це минуле значення, сьогодення і майбутнє. Люди у відносинах оперують тими знаннями, у яких переважно знаходяться в повсякденному вжитку і у відносинах направляють даного індивідуума на свою платформу.

Досвід минулого.

Оточуючі і взаємодіючі з цією людиною оперують особливо знаннями, закріпленими досвідом. Взаємодіючі особливо дотримуються практичності і довіряють тільки особистому досвіду і практиці.

§ 19 Сфери натхнення

Не важко помітити в оточенні своєму і суспільстві, що скрізь переважно надихаєтеся одним і тим же. У кожного з нас, у відносинах, взаємодіючи надихаємося чимось невизначеним.

Взаєморозуміння.

Взаємодіючи з даною людиною, взаємодіючі особливо надихаються взаємовідносинами дружби й любові, та метою щирих відносин.

§ 20 Поточні властивості взаємодіючих

Оточуючі люди у поточних відносинах здатні ефективно взаємодіяти, виробляючи свій вплив на процеси відносин з даною особою.

Направляють.

Оточуючі направляють на ефективне застосування практикою закріплені знання.

§ 21 Динаміка методів оточуючих людей

Звернувши увагу на системи динаміки самореалізації оточуючих нас людей, ми зможемо стандартизувати їх геометричними напрямками:

По горизонталі.

Взаємодіючі люди всі свої кроки розвитку направляють по горизонтальних напрямах, з яких видаляють і накопичують ресурси.

§ 22 Пріоритети

Почуття тіла, душевних переживань чи почуттів натхнень - кожен з оточуючих нас людей в одному з цих трьох якостей прибавляє і більш розвинений переважно стосовно інших.

Душевні пріоритети.

У людей, з якими веде відносини ця людина, складається посилена залежність від своїх традицій і ритуалів, пов'язаних з ними.

§ 23 Динаміка активності оточуючих

Ми кожного разу по-різному ставимося до того, коли у нас не виходить ефективно самореалізуватися з першого разу. З цієї причини кожна людина реагує по-своєму.

Дев'ятий рівень - багаторазові.

Оточуючі люди прикладають зусилля, і якщо немає плодів, то вони змінюють методи і знову проявляють ініціативу до тих пір, поки не вичерпають ресурси або все ж таки досягнуть свого.

§ 24 Сфера самореалізації

Навколо нас існують умови самореалізації, які формуються завдяки людям, які взаємодіють з нами. Заняття взаємодіючих з нами представляються для нас полем самореалізації. Коло спілкування формує сферу відносин.

Злочинні сили.

Переважно відносини даного індивідуума пов'язані з суспільством, яке відноситься до злочинних сил. Взаємодіючі люди у більшій мірі ґрунтуються на переступання різних правил і законів.

§ 25 Стратегічне правило

Все у нашому житті відбувається за законами і, знаючи, застосовуючи їх, ми зможемо розвиватися ефективно. При цьому відносини з навколишніми складаються у кожного з нас за певним законом. Оточуючі люди також підвладні цим законам.

Взаємосимпатія в усьому.

Взаємодіючі симпатизують багато у чому даному індивідууму, оскільки він здатний не судити інших.

§ 26 Стан взаємодіючих

Кожна людина трудиться на своєму полі самореалізації, на якому зустрічається багато відносин з людьми. Поле вашої діяльності здатне надавати особливий вплив на людей та приймати участь з вами у стосунках. Коло вашого спілкування або іншої людини має властивість вводити взаємодіючих до певного стану їх сприйняття життя.

Пронизливість.

Даний індивід своєю політикою вводить у проникливий стан взаємодіючих і навколишніх людей.

§ 27 Потенціал взаємодіючих

Як ми, так і люди, з якими складаються відносини, володіємо і володіють особистим потенціалом від природи. Природний потенціал може бути для нас чи інших людей корисний або шкідливий. Корисним діляться і примножують, а шкідливим нападають або захищаються.

Безрухливість.

Взаємодіючі люди здатні вести відносини з даною людиною дуже безініціативно, ігноруючи будь-яку дію даного індивідуума.

§ 28 Будівля відносин.

Наші відносини з оточуючими займають своє місце в образі світогляду. Чотири частини відносин - це фундаментальні відносини, поверхові, двоповерхові й облогові.

Двоповерхові відносини.

Даний індивідуум формує умови відносин, в яких оточуючі і взаємодіють займають місце об'єктів взаімосімпатіі і поваги.

§ 29 Негативні властивості взаємодіючих

Люди, з якими ми співпрацюємо, з різних причин здатні негативно на нас впливати. Їхній вплив здійснюється з причин їх умов і можливостей самореалізації, при цьому порушуючи взаємодіючого або даного індивідуума.

Гордість.

Взаємодіючі горді у відносинах з даною людиною. Схильні принижувати даного індивідуума.

§ 30 Причини негативних властивостей

У кожної людини існують причини її негативної поведінки у відносинах з нами або іншими індивідуумами. На прояв негативною поведінки змушує людину якесь внутрішнє ущемлення чи інший розлад. Більшою мірою ми самі проявляємо негатив до взаємодії. Для оточуючих ми формуємо умови самореалізації і наше враховане положення різних сторін наводить навколишніх до затиснутого і вузьконаправленого реагування. Це призводить до прояву у нашу сторону якогось негативу.

Демонстративні можливості.

Даний індивідуум створює відносини, в яких взаємодіючи, демонструють свої переваги впливу на відносини.

§ 31 Собою створюють умови для самореалізації

Люди своєю загальною політикою створюють умови для самореалізації інших людей. На полі даного індивідуума формуються зв'язки, сприятливі для певних методів поведінки оточуючих. Дану властивість можна визначати точними параметрами взаємодіючих за періодами відрізків часу у межах обсягу місяця. Місячний відрізок часу, в якому народжується кожна людина, розвиває в ньому певні методи самореалізації. Рік народження являє собою умови для певних методів самореалізації. Дані умови проявляються у взаєминах. За цим напрямком кожен з нас переважно автоматично веде відносини з такими людьми.

9 рівень.

Взаємодіючі високопринципові до минулих відносин.Особлива прихильність вести відносини з даним індивідуумом у групі людей, яка високопринципова у дослідній самореалізації. До даної групи належать ті, які народилися з 23 липня по 22 серпня.

Внесення параметрів

Дата народження:

Час народження:

Тип даних:

   


Рекомендовано


Популярно


Партнери