RU UA EN

Вхід в систему

Забули пароль? Реєстрація

 
Головна :: Психономія :: Концепція науки

Концепція науки

Психономія - природна психологія

Сама назва цієї науки – психономія – розподіляє нашу увагу на дві основні сфери самореалізації людини. Перша сфера – psicho – визначає влаштування душі, внутрішній світ. Друга сфера – nomos – означає закони навколишнього світу. У цілому психономія перекладається з латинської – закони влаштування душі. Ця наука являє собою глобальну концепцію єдності людини з навколишнім світом. До сьогоднішнього дня існували й існують науки, за допомогою яких людство окультурює стихію своєї природи й природу середовища свого існування. Нині існує безліч наук, розділених між собою на різні напрямки, які майже не перетинаються. Але людина є пунктом сходження всіх наук. Людина своєю увагою і самоусвідомленням об'єднує існуючі науки. На підставі цього психономія являє собою новий розділ на межі точних і гуманітарних наук. Цей розділ називаємо суміжний.

У психономії людська сутність є центральним і фундаментальним пунктом, де послідовно охарактеризовано все, що було, є й буде. Наука психономія складається з точних знань, які містяться в системних схемах, елементарних і періодичних таблицях. У них систематизовано властивості й закони часу, які природними способами впливають на формування психології людини й суспільства. Ефективність цієї науки виявляється в інформації особливо точних теорій і аксіом, які доступні розумінню з першого разу, а в подальшому їх можна застосовувати на практиці. Психономія застосовується в усіх сферах самореалізації людини, тому вона є природною психологією в повному спектрі життєдіяльності людини. 

Знання цієї науки дозволяють людині структурувати все, чого стосується її увага. Структурувати – означає стандартизувати, зрозуміти, усвідомити і мати, за необхідності, можливість впливати і розвивати сферу, яка зайняла увагу фахівця психономії. Концепція цієї науки розкриває нові можливості перед людством – це особливо ефективний розвиток себе і тих індивідів, з якими перебуваєте в певних стосунках. 

Досі людей спонукали жити за теорією Ейнштейна: «Все в житті відносне». Але тепер у нас є можливість перейти на вищий і точніший порядок життя й осягнути його сенс за допомогою науки психономії: «Все в житті порівняне». Теорія «Все в житті відносне» призвела людство до глобальних статистичних догм про неточність людської думки. Теорія «Все в житті порівняне» дозволяє людству визначати пріоритети й переваги більш точних і практичних знань, які відкривають істину, що веде до вдосконалення людства. Психономія викладена об'єднаними поняттями теології, психології й фізики. Психономія автоматизована для користувачів Інтернету українською, російською й англійською мовами. З квентілліонною точністю користувач має можливість отримати характеристики про влаштування людини, тобто про себе або про когось, за допомогою програми «Сканер індивіда» і «Вінець освіти». Ці дві програми миттєво відреагують на запити користувача. Користувач за лічені хвилини в темпі свого читання отримає відповіді, які самому довелося б шукати, можливо, роками! На підставі даних психономії викладені незаперечні факти того, що час народження абсолютно впливає на весь характер людини. З віком індивіди тільки утверджуються в стихіях свого характеру.  

Необхідно усвідомити, що з першої секунди народження, з першим подихом людина починає вбирати інформацію з навколишнього середовища. Процес вбирання навколишньої інформації формує в людині знання, з яких формується індивід, особистість. Перший самостійний вдих включає роботу пам'яті й формування достатку нейронів. З моменту народження людина перемикається на самостійний режим самореалізації в навколишньому світі. У цей момент у людині фіксується той настрій, який властивий порі року, дню місяця, часу доби. Дорослі люди не особливо помічають вплив часу на їх настрій, вони обертаються по роках, місяцях, тижнях і добі, як по кільцевій допрозі. У момент народження безформна психіка дитини починає свою діяльність, у цей момент дитина приймає поточний настрій навколишнього середовища за основу життєвого ладу. Відповідно новонароджений приймає поточний настрій суспільства, за необхідну основу для особистого виживання. Все це відбувається автоматично й майже ніхто з людей на це не впливає. Час складається із законів, які впливають у першу чергу на нас, людей, і на все, що навколо нас перебуває. Час у своєму владуванні симетричний із владуванням душі людини, тобто з нашою психікою. Закони часу грунтовно складаються з дванадцятирівневих систем, які можливо спостерігати як у малих, так і в великих значеннях. Але поточна логіка людства працює за десятизначними правилами. Цей різнобій не дозволяє людині розвиватися й досягати стану цілісності особистості індивіда. Таким чином, відбувається тисячолітня боротьба повноцінної психіки з неповноцінною логікою!  

Все навколо і всередині нас є лад або будова. Одним із найважливіших складових є в першу чергу людська настрій. Слово настрій ми можемо повторювати багато разів на день або чути від інших людей. При цьому, можливо, жодного разу не ставити перед собою питання: «А що це таке, настрій?». Безпосереднім змістом терміну настрій є стрій – лад душі, а префікс на- позначає вплив іззовні на будову душі. Відповідно на наш настрій від народження впливають наші батьки, вони налаштовують нас за рівнем свого сприйняття життя. У процесі їхнього настроювання й виховання вони вчили і вчать нас тому, щоб ми не робили тих помилок, які свого часу нашкодили їм, при формуванні їхньої особистості. 

Так, звичайно, було б усе добре, якби наші батьки всебічно розвивалися й не викреслювали б зі свого сприйняття саме того, що їм незрозуміле або непосильне. І вони мають рацію, але тільки зі своїх позицій, які є «порошинки на основі порошинки» із загальних знань законів життя. Ці знання являють собою крихти, за допомогою яких наші батьки існують. Саме існують, бо такий спосіб повноцінним життям назвати не можна, коли люди існують з очікуванням настання смерті тіла. А всім доступну можливість заповнити свою душу особистим розвитком вони не використовують. Так чинять наші батьки за своїми особистими рішеннями. Вони в процесі свого формування ввібрали деякі крихти істини, із загального ладу Гармонії Життя. При цьому зупиняють своє прагнення, щодо подальшого, необхідного розвитку себе, тобто своєї людської сутності. При цьому вони вважають, що все необхідне для подальшої життєдіяльності вже ввібрали в себе. Таким методом виховують і нас наші рідні, близькі й суспільство. Через ми, люди, які не довчились або не навчені до необхідного рівня розвитку себе, щоб впливати й контролювати властивостями часу. Тому час виявляє силу свого контролювання над психологією й життям людства! На підставі цих причин, людина від моменту зачаття й з моменту народження перебуває під владою законів часу – протягом усього свого життя й до кінця днів своїх. 

Товариство людей природно поділене на три основні групи сприйняття життя: теологічна група, фізична група й психологічна група. Кожна із зазначених груп належить до однієї з трьох грунтовних частин часу. Теологічна група суспільства грунтується на властивості часу подій, що наближаються, тобто майбутнього. Це закріплюється безліччю передбачень пророків. Пророки передбачали й пророкують з абсолютною точністю події, що наближаються. Відповідно теологічна група поєднує передбачення пророків про майбутні події, з поточними стосунками. Тому віруючі люди мислять послідовно з майбутнього до теперішнього. Фізична група суспільства грунтується на властивості часу поточних подій, тобто сьогодення. Це закріплюється безліччю підтверджуваних фактів, які можливо перевірити в будь-який необхідний момент за допомогою сучасних наук і особистого досвіду індивіда. Фізична група з'єднує недалеке минуле з недалеким майбутнім, при цьому довіряється тільки поточним виявам. Психологічна група суспільства грунтується на властивості часу подій, що минають, тобто минулого. Це закріплюється великою кількістю досліджень і тлумачень історії з прагматичних позицій. Психологічна група людей особливо грунтується своєю увагою на глибини минулих подій, які послідовно виявляються в поточних стосунках. 

Дані розгалуження уваги й позицій товариства людей служать причиною для існування спільної мови, необхідно для взаєморозуміння сторін. Спільна мова викладу цієї науки грунтується на законі дипломатії, який «Зміцнює важливість сторін, у міру їх участі в темі стосунків». Сенс життя людини об'єднує різні позиції товариства людей! Сенс життя людини турбує кожного з нас, відповідно нам іноді вдається отримувати відповіді на це питання, але одержувані відповіді формують нові питання! Вже не одне тисячоліття нас турбує це питання, і ми достеменно не знали, в чому сенс життя людини. На підставі дипломатичних законів вдавалося сформувати структурний план сенсу життя кожної людини, з його властивостями й здібностями індивідуальної самореалізації. Не секрет, що все, що існує навколо нас, складається з певної інформації, також і ми складаємося з інформації, зібраної в нашому фізичному тілі й у тілах інших людей, які взаємодіють із нами. Інформація, що характеризує людину, розподіляється на мораль – досвід, етикет – поточний вияв і звичаї – цільове прагнення. Такий розподіл дозволяє нам вникнути в єство людини і виявити сенс життя людини і людства. 

Досконалість і вдосконалення людини являє собою першорядний сенс життя людини! В даний час Досконалий Лад присутній серед нас і всередині нас, але майже ніхто з нас не реалізує Його необхідною мірою в своєму житті. Причина цього – у сутності людини, через перевагу звичаїв або моралі. Ці якості перетягують людину на свій бік, зраджуючи пріоритетну важливість однієї зі сторін. Рівновага являє собою третю позицію, рівність сторін і це кращий стан людини. Особлива складність полягає в тому, що нелегко визначити поточний стан людини і яка сторона в ньому переважає чи все-таки людина перебуває в рівновазі! Багато людей бувають у стані гармонії, але цей стан нестабільний. У стані гармонії у людини накопичуються ресурси, які їй важко утримати при собі. Обставини схиляють людину до непередбачених витрат, вони створюють вакуум навколо неї, який вичавлює з людини позитивний потенціал, набутий нею. Інші події, пов'язані з діями або бездіяльністю, так само можуть впливати на економічний стан людини. Коли треба діяти, а коли треба сидіти склавши руки – також складні моменти. Відповідно люди, які перебувають у відносній рівновазі, популярні в спільноті людей. На них рівняються люди, які схильні до впливу крайнощів! Бар'єрів у сфері розвитку й удосконалення не існує, бар'єри існують у сфері утримування ресурсів! Ресурси потрібні всім без винятку, через ресурси відбувається конкуренція, в якій сильні поглинають слабких, від меншого до більшого! Людство бореться між собою за володіння ресурсами і це відбувається переважну частину часу існування людей! Утворення держав пом'якшило конкуренцію між людьми, вона відбувається за законами держави. Держав багато, так само багато й законів. Закони формуються в силу походження народів і території розташування їхньої країни. Скільки народів, скільки держав - стільки й законів! Існуючі держави поділяються на чотири групи, чотири культури: Півночі, Півдня, Заходу, Сходу. Відповідно у кожного кінця світу своя релігія, на тлі яких формуються закони моралі, етикету й звичаїв. Наука психономія дипломатичними способами об'єднує існуючі знання культур континентів, релігій і народів в одній людині! Таким чином, людина набуває необхідного для себе стану цілісності своєї особистості. Аби індивіду почати розвиватися, йому необхідно з'ясувати, який у нього стан у даний момент! Для цього наука психономія надає дві автоматизовані програми «Сканер індивіда» і «Вінець освіти». Ця наука випереджає існуючі технології на десятки років! Тому шукати паралельні джерела немає сенсу, стосовно раціональності використання своєї уваги і часу. Багато джерел можуть лише доповнювати цю тему як основну в досконалому влаштуванні людини й її можливостей. На сайті http://psychonomy.com.ua представлені всім доступні двадцять законів життя людини і дві платні програми про людину. Платні програми створені для доступності бажаючих у будь-який момент скористатися певними знаннями й технологіями цієї науки за допомогою Інтернету!  

На сайті представлені дві громадські організації: ВГО «Українська Взаємодопомога» та МГОУ «Четверта Хвиля». Ці організації українських громадян є об'єднаннями фахівців у локальних і в глобальних питаннях та в їх розв'язаннях. Завдяки інтелектуальному потенціалу цих організацій наука психономія має застосування в їхніх проектах з питань психосоціальної реабілітації українських громадян та з інших комплексних питань.

Рекомендовано


Популярно


Партнери