RU UA EN

Вхід в систему

Забули пароль? Реєстрація

 
Головна :: Сканер індивідуума :: План параметрів

План параметрів

Об'єкт:

               Текстова інформація об'ємом від 8 до 12 аркушів формату А-4. Вартисть одного запиту україньскою мовою 24 гривні.

Приклад відповіді діагностики особистості.

Світогляд
Рівні методів поведінки
Рівні умов обставин 

Світогляд

Вступ

 Загальне пояснення світогляду людей 

Існує дванадцять рівнів світогляду та їх взаємодії через методи з обставинами.

У людині властивості світогляду виявляються в інформації, довільно сортований її думками, почуттями, а також стійкістю в принципових діях і в діалогах формами слів.

Світогляд людини виявляється в усіх формах її впливу. Кожна людина працює на свій світогляд усіма своїми виявами. Усе в житті людини залежить від її світогляду . Світогляд наповнено різним досвідом вражень і бажань чогось досягти.

Наш світогляд перебуває над нами в образі неба, в ньому відображена карта нерухомих інформаційних  значень. Нові значення з'являються або існуючі зникають залежно від розвитку людини або її деградації.

Будь-який вплив на світогляд людини відбувається в поточний час! На карті світогляду людини сформовані установки комплексних розв'язань різних завдань, узагальнених за трьма групами: чорного, білого й двостороннього значень.

Чорна група: до неї входять усі комплексні розв'язання негативного значення. Ця установка у світогляді людини сигналізує про те, що такими методами краще не діяти в поточний час.

Біла група: до неї входять усі комплексні розв'язання позитивного значення . Ця установка у світогляді людини сигналізує про те, як можна діяти в поточний час.

Двостороння група: до неї входять усі комплексні розв'язання з розмежуванням різних значень. Ця установка в людині сигналізує про те, як краще діяти в поточний час.

Установки світогляду виявляються відповідно в поточний час формами поведінки людини.

Чорна група володіє знаннями різних негативних системних методик, уникаючи їх, використовує все інше доступне їм, вибудовуючи певну тактику оптимальних дій у поточний час.

Біла група володіє знаннями різних позитивних системних методик, застосовує тільки їх, і це порушує безперервність дій у поточний час. Будь-які вияви імпульсивності через розгони й зупинки розпорошують масу неконтрольованої інформації у вигляді емоцій.

Двостороння група володіє знаннями способів розмежування на різні стандартизації та значення . У поточний час у поведінці людини це може виявлятися мінливим настроєм, оскільки вона здатна використовувати різні сторони однієї межі.

Виклад

 Певна відповідь з індивідуального запиту на людину народжену 8.00 ранку. 

Дванадцятий рівень світогляду

1. Диктаторство - створення труднощів. Виявляється в застосуванні всіх ресурсів і можливостей.

2. Застосовує все доступно можливе, не залишаючи резервів на непередбачені ситуації. Через це відчуває труднощі, які пов'язані з недостачею ресурсів і можливостей, необхідних для продовження початків.

3. Самовладання і володіння навколишніми обставинами має важливе значення в увазі дванадцятого рівня. Будь-які значення взаємопов’язують узагальненою логікою й видають у навколишнє середовище словами доводів про поточні факти, тобто, як вони склалися і виявилися до цього моменту.

4. Логічне мислення даного світогляду реалізовується методами послідовних розглядів інформації . Інформацію , випробувану досвідом розташовані застосувати при необхідності , можливості або вимушеність .

5. Цей рівень світогляду людини виявляється певним настроєм загального розуміння значень життя. За рахунок особистого досвіду й знань формує свою впевненість у різних значеннях взаємодій у навколишньому середовищі. У навколишніх не впевнена й тому піддає їх частим випробуванням на практиці. Сумнівами своїх теорій здатна вносити дисгармонію в сенс чужих теорій.

6. У своїх пригодах із реальними подіями набуває корисного досвіду. Порівнює його з поточними подіями і при вигідному збігу повторює його з високою якістю.

7. Їй чудово видно поточні дослідні можливості для реалізації поставлених завдань.

8. Своє розуміння закріплює конкретними визначеннями! Видає блок визначено пов'язаної інформації, при цьому пояснюючи її законне значення. Зміцнює знаком оклику.

9. Добре запам'ятовує ставлення оточуючих до себе і нічого не забуває з того, що було для неї збитковим у колишніх стосунках. Ці відносини розтягують пам'ять на логічні блоки готових формул поведінки.

10. На підставі свого досвіду формує плани стосунків, у яких спрямовує своїми доводами навколишніх чинити за їхньою характеристикою в певній ситуації, події, діях, стосунках.

11. Доводи в цьому світогляді складаються з інформації випробуваних методів тактики й стратегії. За допомогою використання їх досягає багато чого.

12. Плани особистого зростання й самореалізації формують собою загальний вигляд горизонталі. При детальнішому розгляді горизонталі планування дванадцятого рівня складається картина властивостей, пов'язаних із поточними доходами за допомогою випробуваних способів.

13. Має розважливо вольовий склад світогляду через логічне відношення до всього в поточний час. Застосовує свої сили з чітким розрахунком на свої ресурси й можливості.

14. Відповідальність перед кимось виявляється максимальною самовіддачею в усьому, що посильно реалізувати самій, а також укладає з кимось угоду зобов'язань, за якою інші відповідають за функціональну реалізацію в поточних обставинах.

15. Правила стосунків з іншими й подібними за інтелектом переважно наповнюють пам'ять інформацією про доводи й методи їх застосування.

16. Ця інформація переважно прямої безпосередньої ясності того, що може бути корисним у поточний момент часу з досвіду колишніх подій.

17. Цей рівень світогляду ґрунтується на вигоді, користь й прогресивному розвитку того, що вже існує в даний момент. Через таку властивість людина цього світогляду виявляє ініціативу тільки за допомогою пасу на себе від когось. Пасивним чином прекрасно взаємодіє з оточуючими.

18. Запам'ятовує інформацію узагальнено логічними блоками, пов'язаними з досвідом, який корисний у поточний час.


 

Рівні методів поведінки
 

Вступ

 Загальне пояснення   методів поведінки людини 

 

Минулі роки в житті людини формують досвід стосунків із різними людьми з різних причин і з різних боків. При цьому ми часто помічаємо схожі форми поведінки в різних людей, оскільки людина здатна бачити природні властивості характерів, здатних на взаємодію людей, не надаючи цьому важливості, бо ця можливість доступна природно.

Природні властивості характеру людини виявляються з першої миті самостійного вдиху повітря. Надалі від першої миті й продовжуючи з таким настроєм, ми дорослішаємо, застосовуючи певну методику поведінки.

Ми себе поводимо автоматично, у формі певної тактики поведінки й можемо налаштовуватися на інші методи поведінки через обрані завдання. Інші методи поведінки не є природними. Це наслідування посильне під час надлишків ресурсів. Надалі виснажується, плутаючись у чужих ідеях, методах, ми повертаємося у свою природну форму тактичної поведінки.

Кожну мить ми впливаємо щонайменше диханням, більше - розумінням і набагато більше усвідомленням. Свій вплив ми реалізовуємо певними методами особистої ясності й важливості.

Дванадцять природних методик поведінки розподіляються на рівні щільності інформаційного сприйняття. Розподіляються методи по вертикальній послідовності .

Знизу - перший рівень, максимально детальний. Зверху - дванадцятий, з максимально узагальненою формою сприйняття інформації. Швидкість сприйняття залежить від узагальнення інформації, а якість - від деталей інформації. Тому кожна з дванадцяти тактик у чомусь поступається, а в чомусь перевершує відносно інших методів.

Виклад

 Певна відповідь з індивідуального запиту на людину народжену 2.02

Дванадцятий тактичний рівень

1. Увага сконцентрована на подіях, що минають і відбуваються в навколишньому середовищі та в міжособистісних стосунках.

2. Схильні виявляти багаторазову вимогливість - такими діями змушують здатного на взаємодію виконувати зобов'язання угод.

3. Реагують через вимушеність зобов'язань, що склалися раніше.

4. Здатність отримувати користь із різних випадків дозволяє їм ефективно впливати на поточні процеси багатьох рішень, використовуючи особистий досвід сторонніх, близьких та інших.

5. У процесах самореалізації використовують усі можливості досвіду, які відповідають поточним ситуаціям.

6. Здатний представлятися лідером, головою партії, товариства або президентом. Володіє величезним прагненням піднятися вище в управлінській ієрархії й примножити свої плоди.

7. Будь-які свої дії спрямовує доводами, формуючи перебіги отримання поточного факту.

8. Душевні переживання здебільшого переважують стосовно інших важливостей.

9. Підвищено приділяє увагу логічності інформації, яку люди висловлюють у словах, виявляють у справах і взаєминах.

10. Багаторазово повторюють свою ініціативу, змінюють методи й знову намагаються подолати непосильність, яка виникла. Такими діями перевитрачають сили, й іноді кінцевий результат не виправдовує затрат.

11. Демонстративна щедрість у дрібницях дозволяє цим людям частково оплатити майбутні поступки споживачів щедрості. Вони безроздільно, одноосібно присвоюють великі плоди у своїх боржників по дрібницях.

12. Вони схильні механічно порівнювати колишні події з поточними. Захоплення таким ставленням призводить до накладення думок на реальність. Така фаза стану людини називається шизофренією. Відблиски думок часто спалахують в увазі цієї людини, їй часто щось може здаватися, але ніколи не виявлятися.

13. Мають постійність характеру стосунків і впливу на навколишніх людей самою своєю присутністю. Вони нагадують навколишнім невдачі їхнього досвіду, цим принижуючи їх. А самі автоматично звеличуються в такій формі стосунків.

14. Виявляють наполегливість, багаторазово повторюючи свою ініціативу, цим прискорюючи темпи здатних на взаємодію. За рахунок прискорення темпів здатних на взаємодію швидко реалізовують свої завдання.

15. Схильні максимально задіяти свої ресурси та ресурси здатних на взаємодію, при цьому, не зберігаючи резервних запасів. Від цього моменту починаються труднощі, й влада обставин починає гнобити й затискати. Ннеобхідний резерв у своєму існуванні, він має своє призначення для непередбачених витрат, а не на передбачені розмахи планованих вкладень.

16. Здатний дуже швидко досягати висот у різних сферах і темах за допомогою високих темпів і силою маніпуляції навколишніми. Але не завжди затримується на висотах, при зниженні обертів стосунків плавно втрачають свій рівень у суспільстві. Різкі падіння призводять до болісного положення, і вони відбуваються через агресію, садизму, гнів, манію жорстокості.

17. Ця людина починає стосунки зі своїх певних позицій, не соромиться заявляти про себе і оголошувати себе.

18. Схильна свій настрій нав'язувати товариству й здатним на взаємодію, вриватися в товариство як хмара з похмурою гримасою або як вихор, ураган. Не зреагувати на таку форму самопіднесення без підготовки складно. В іншому випадку створює своїм настроєм активно-позитивну атмосферу в товаристві.

19. Добре працює пам'ять, яку вони наповнюють інформацією з різних джерел. Будь-яку інформацію узагальнюють, а потім закарбовують її в пам'яті.

20. Обачливо-вольовий потенціал цієї людини. Будь-який її ресурс має важливе значення і врахований розрахунками. Непередбачені витрати можуть завдавати шкоди, яка може збивати й паралізувати всю діяльність цієї людини.

21. Мораль у стосунках має особливе значення. Така людина ставиться до інших так, як вони зарекомендували себе попередніми стосунками, або за поточною формою поведінки роблять загальне визначення моралі індивіда.

22. Така людина на 90 % своєю увагою перебуває в навколишньому середовищі. Навіть якби вона хотіла відвернути свою увагу, це в неї майже не виходить.

23. Вона здатна продовжити й підтримувати розпочатий кимось захід. Пасивним чином чудово взаємодіє.

24. Вимушеність цього тактичного рівня полягає в обов'язково зарозумілому підході до будь-яких заходів, своїх дій та стосунків із людьми. При порушенні цієї вимушеності їх ніхто гідно не оцінить, а навпаки будуть схильні уцінити позитивні якості. Тому висока міра в доречних стосунках для них ефективна.

25. Успішність політики цього рівня заснована на максимальних можливостях. Цим людям варто знизити свої оберти й розмах. Це в цілому послабить усю економіку й політику їхнього впливу в стосунках із людьми. У подробицях швидко втомлюються й вибиваються з сил, не досягаючи результатів самореалізації. В узагальнених темпах дуже ефективно самореалізовуються й чудово впливають на здатних на взаємодію людей.

26. Реалістичний підхід у стосунках грунтується на оптимальних підходах до розв'язання завдань та бажань, при цьому намагаються не відволікатися марним.

27. Без практики в теоріях невпевнені, навіть якщо вони перспективні. Вони схильні виявляти в них незгоду.

28. Поводяться холодносердечно в міжособистісних стосунках, із протилежною статтю й дружніх стосунках.

29. Дванадцятий рівень інтелектуального зростання виявляється в таких формах поведінки:

А) Звинувачую, коли ви помиляєтеся.

У людей цього рівня сильно розвинена узагальнена логіка, за допомогою якої вони вивчають будь-які взаємини людей. Їхня пам'ять містить масу інформації про негативні форми поведінки навколишніх. Відповідно механічно складають інформацію, не закріплюючи її фактами поточних виявів. Складену своїм розумінням інформацію можуть підносити як факт порушення навколишніми або їхнього обману, при цьому аргументуючи, що своїм мізкам довіряють і в викладеній інформації впевнені. У разі, якщо помилилися, то такими діями мимоволі навчають здатного на взаємодію методам обману. Здатні на взаємодію через деякий час поводяться таким способом, у якому його звинувачували раніше, навіть не пам'ятаючи про те, що йому колись через це виставляли претензії. Висновок: люди цього рівня схильні карати когось, не з'ясувавши до кінця їхню провину.

Б ) Враження від вигоди.

Активність людей дванадцятого рівня максимально залежна від вигідних стосунків із людьми й товариством. Коли їх немає, то вони дуже свідомі, тверезі й уважні до подій навколишнього середовища. Коли складаються вигідні взаємини, то це виявляється в них дуже енергійним настроєм. Ці враження висвічують навколишнім людям про забезпеченість людини дванадцятого рівня на даний момент. І це закріплюється дуже гарним настроєм у поточний час. У стосунках вони поводяться по-різному. В момент вигоди від вас виявляють до вас масу своєї уваги як до рівного.

В) Посмішкою зачіпають.

Їм добре вдається управляти мімікою свого обличчя, за допомогою цього дуже заощаджують свої ресурси. Дуже чітко можуть показати своїм обличчям, коли їм щось не подобається або навпаки. Якщо з кимось конфліктують, то всі вирази обличчя побудовані з позицій зверхності. Цим намагаються принизити конкурента, якщо він на це реагує. Вони дивляться в бік особистості, яка, на їхню думку, не варта їхньої уваги й часу, як на порожнє місце. Дуже часто схильні гидливо ставитися до багатьох людей через їхню охайність або моральність.

Г ) Розуміти мене зобов'язані.

Їхня уява дуже узагальнена. Дозволяє їм розбиратися в усьому, але в узагальненому змісті інформації. А всі додані думки з подробицями не задіюються в спілкуванні у вигляді слів. Надалі, коли спілкуються і виникає недорозуміння здатного на взаємодію, вони обурюються тим, як можна не розуміти такі прості речі, які легко зрозумілі їм. Людям цього рівня складно пояснювати комусь чтось на детальному рівні, оскільки вони максимально узагальнюють і стискають інформацію свого розуміння в найкоротший словесний виклад.

30. Тактичний закон дванадцятого рівня.

1. Характеризувати себе.

А) Розповідати про себе різні пригоди.

Б ) Говорити про те, що не подобається самому собі.

В) Ділитися відвертими думками про когось або про щось.

2.Характеризувати когось.

А) Оцінювати певний стан людини.

Б ) Висвітлити в людині всі її негативні якості, цим охолоджуючи її ініціативність.

В) Висвітлити в людині всі її позитивні якості, цим надихаючи її.

3. Відкриті позиції.

А) Конкретні позиції з урахуванням непроявлених опозіцій.

Б ) Бути в полі видимості, займаючись своїми завданнями.

В) Ігнорувати присутність сторонніх.

4. Думати про поточне.

А) Відверте розуміння реальності.

Б ) Урівноважувати інформацію всередині себе.

В) Усвідомлювати загальний баланс додаткової важливості.

Рівні умов обставин
 

Вступ

 Загальне пояснення стосунків людини з обставинами

 

Людина сприймає своїм світоглядом іншу людину як обставину! Ми своїм світоглядом запам'ятовуємо людей за допомогою прив'язування до них нерухомих об'єктів з обставин. Будь-який певний індивід, про якого згадує людина, пов'язаний з інформацією образів, які прив'язані до нерухомих об'єктів обставин. Люди сприймають своїм світоглядом людей як зовнішній об'єкт в образі дерева, що росте

Корінь образного дерева, що характеризує властивості індивіда, містить сюжетну інформацію тактичних характеристик, які працюють на користь стратегії світоглядів індивідів. 

Стовбур образного дерева характеризує властивості індивіда й умови особистих взаємин із ним аж до поточної миті часу

Гілки образного дерева, що характеризують властивості індивіда, містять інформацію планів перспективи майбутніх цілей та поточні прагнення до них. 

Людина розуміє теоретично, допускаючи уявою негативний розвиток поточних взаємодій. Також розуміє, теоретично допускаючи уявою позитивний розвиток поточних взаємодій. Достовірна та теорія, яка підтверджується поточними фактами в обставинах, які виявляються укладанням стосунків з індивідами.  

Властивості стосунків

Люди, з якими ви перебуваєте в стосунках, з різних причин перебувають на певних територіях, площинах, рівнях. Їх обставини наповнять вашу пам'ять у міру взаємин із ними. Ви наповнюєте свою пам'ять інформацією об'єктів, пов'язаних з індивідами. Люди, з якими ви взаємодієте, також вас запам'ятовують, об'єктивно пов'язуючи вас із різною інформацією рівня ваших обставин в образі дерева. 

Зв'язок минулого з сьогоденням

Те, що запам'ятав останній раз індивід про вас, залишається його розумінням до наступної зустрічі з вами. Інтервали у взаєминах із людьми складаються в кожної людини. Люди, з якими ми співпрацюємо, набувають досвіду у відносинах із нами. У подальшому відображають наш настрій попередніх стосунків. 

Значення про розвиток 

Будь-яка площина є полем із поточними умовами законів взаємин. Рівні впливу законів стосунків розподілені на дванадцять значень розвитку.
 

Виклад

 Певна відповідь з індивідуального запиту на людину народжену 1976 році

Дванадцятий рівень обставин

1. Умови обставин улаштовані ставленням навколишніх, які пришвидшують темп у різних стосунках. Частими з'ясуваннями й уточненнями виявляють, як справи на цей момент.

2. Адаптація відбувається з плідним протистоянням або освоєнням методики, прищепленої обставинами.

3. Диктаторські позиції навколишніх ґрунтуються на їх наполегливості, за допомогою якої вони змушують вас збільшувати темпи реалізації в досягнутих угодах.

4. Навколишні люди часто звинувачують вас у чомусь, із чим ви ніяк не пов'язані, а вони просто собі логічно надумали і видають вам за дійсність. Цікавтеся відразу про факти, й їхні претензії зникнуть для вас і для них. Навколишні люди в момент вигідних угод ведуть себе дуже вразливо, вони сяють.Здатні на взаємодію люди дуже задерикувато підсміюються, цим принижуючи вас, якщо ви до них серйозно ставитеся.Люди ставляться з розумінням значень так, що коли їм зрозуміла тема, то їм здається, що вона зрозуміла будь-якому оглядачеві.

5. Навколишні люди ведуть себе щедро з увсяких дрібниць і при появі у вас чогось великого, повністю привласнюють собі ваші досягнення.

6. Здатні на взаємодію намагаються впливати на атмосферу настрою в стосунках із вами, задаючи позитивний або негативний тон.

7. Суспільство, з яким у вас складаються певні стосунки, обставлене певними позиціями навколишніх людей, з багатьма з яких ви співпрацюєте, а з деякими конкуруєте. Ваша зручність у тому, що навколишні люди виявляють вам свою визначеність, цим спрощуючи вашу оцінку навколишніх.

8. Навколишні люди надихаються тим, що розвивають самовладання в собі, а також впливом на суспільство здатних на взаємодію людей. Через це здатні на взаємодію люди можуть конкурувати з вами багато в чому, намагаючись розповсюдити свій вплив на вас. Їхня сила в узагальненій послідовності, з огляду на це, ви зможете не потрапляти під їхній вплив і за необхідності впливати на них.

9. Керівні органи - це основне заняття цього поля, на якому так складаються обставини. Навколишні стабільно висвітлюють багаторазовими повтореннями, що потрібно робити зараз з урахуванням того, щоб триматися свого рівня самореалізації.

10. Навколишнє середовище обставлене обачливо вольовими особистостями, вони враховують кожен свій ресурс і згодні взаємодіяти тільки з примноженням.

11. Тактична поведінка навколишніх складається завчасною підготовкою до поточної події.

12. Навколишні індивіди багаторазово виявляють ініціативу, якщо їм не вдається відразу створити бажані стосунки з вами. Вони змінюють методи прагнення і повторюють свою ініціативу, досягаючи бажаного або виснажують свої можливості.

13. Люди, з якими ви перебуваєте в різних стосунках, дуже схильні душевно переживати, бачачи поруч якісь нещастя, особливо ті, яких зазнали на власному досвіді.

14. Здатні на взаємодію виявляють запити своєї потреби у використанні різноманітних ресурсів, збільшуючи свої запити за кожним разом підтримки. Посилаються на свою здатність керувати ресурсами або за їх допомогою обставинами.

15. Закон шістнадцятий , стратегічний , що відповідає за дотик .

Взаєморозуміючи, не поступайся:

1. Розуміння інших .

А) Не захоплюватися безглуздим взаєморозумінням.

Б ) Чиєсь взаєморозуміння нікого й ніяк не зобов'язує.

В) Взаєморозуміння складається з різних сторін та причин.

2. У протистоянні з іншими.

А) Ігнорування запитання чи запиту.

Б ) Не згоден через відсутність гідної вигоди.

В) Не згоден у чомусь, оскільки на даний момент немає в тому потреби.

3. Плановані позиції .

А) Не приймай раптових рішень через спілкування з кимось.

Б ) Не порушуй сам своїх планів, щоб цим провокувати навколишніх порушувати твої плани.

В) Плануючи щось, вникай своїм почуттям, скільки потрібно витратити сил, уваги на реалізацію планованого завдання.

4. Бути однаково продуктивним як серед основ, так і серед верхів.

А) З усіма й при всіх, у всьому і всюди бути продуктивним.

Б ) Сприймати навколищніх за умовами обставин.

В) Планувати, розподіляючи за відрізками часу свої заходи.

Внесення параметрів

Дата народження:

Час народження:

Тип даних:

   


Рекомендовано


Популярно


Партнери